Adrian L. - 5/5 estrelas
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Avaliação média: 4.8 de 5 com base em 45 avaliações
Adrian L. - 5/5 estrelas
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Kaja Ś. - 5/5 estrelas
Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)
Urszula K. - 5/5 estrelas
Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.
Ania - 5/5 estrelas
Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)
Karolina G. - 5/5 estrelas
Marcinkiewicz M. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.
Natalia P. - 5/5 estrelas
Ola M. - 4/5 estrelas
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S. - 5/5 estrelas
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C. - 5/5 estrelas
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
Willisch to rodzinna lodziarnia działająca od 1983 roku, specjalizująca się w ręcznej produkcji rzemieślniczych lodów tradycyjnych o niepowtarzalnym smaku. Firma oferuje sprzedaż online lodów w kubkach, boksów lodowych oraz...
Adrian L.
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Kaja Ś.
Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)
Urszula K.
Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.
Ania
Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)
Karolina G.
Marcinkiewicz M.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.
Natalia P.
Ola M.
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S.
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C.
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze