Reseñas de clientes Willisch

Calificación promedio: 4.8 de 5 basado en 45 reseñas

Adrian L. - 5/5 estrellas

Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.

Kaja Ś. - 5/5 estrellas

Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)

Urszula K. - 5/5 estrellas

Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.

Ania - 5/5 estrellas

Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)

Karolina G. - 5/5 estrellas

Marcinkiewicz M. - 5/5 estrellas

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.

Natalia P. - 5/5 estrellas

Ola M. - 4/5 estrellas

Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody

Martin S. - 5/5 estrellas

Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.

Agnieszka C. - 5/5 estrellas

Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze

Reseñas de compra verificadas

Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

Lo que más valoran los clientes

Basado en 45 reseñas de clientes

  • Alta calidad

    Los productos coinciden con la descripción y cumplen con las expectativas de calidad.

  • Excelente servicio

    Soporte profesional, asesoramiento útil y comunicación fluida.

  • Entrega rápida

    Los clientes elogian el tiempo de preparación y la entrega rápida.

Tienda verificada

Reseñas de la tienda Willisch

Willisch to rodzinna lodziarnia działająca od 1983 roku, specjalizująca się w ręcznej produkcji rzemieślniczych lodów tradycyjnych o niepowtarzalnym smaku. Firma oferuje sprzedaż online lodów w kubkach, boksów lodowych oraz...

Willisch, Skocka 22, 62-100 Wągrowiec
kontakt@willisch.pl+48 531 205 241
4.8/5

Basado en 45 reseñas

+30 nuevas opiniones en los últimos 30 días

Reseñas de Clientes

Adrian L.

Hoy
5.0/5

Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.

Kaja Ś.

Hoy
5.0/5

Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)

Urszula K.

Hace 6 días
5.0/5

Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.

Ania

Hace 1 semanas
5.0/5

Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)

Karolina G.

Hace 1 semanas
5.0/5

Marcinkiewicz M.

Hace 1 semanas
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.

Natalia P.

Hace 1 semanas
5.0/5

Ola M.

Hace 2 semanas
4.0/5

Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody

Martin S.

Hace 2 semanas
5.0/5

Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.

Agnieszka C.

Hace 2 semanas
5.0/5

Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze