Adrian L. - 5/5 estrellas
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Calificación promedio: 4.8 de 5 basado en 45 reseñas
Adrian L. - 5/5 estrellas
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Kaja Ś. - 5/5 estrellas
Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)
Urszula K. - 5/5 estrellas
Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.
Ania - 5/5 estrellas
Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)
Karolina G. - 5/5 estrellas
Marcinkiewicz M. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.
Natalia P. - 5/5 estrellas
Ola M. - 4/5 estrellas
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S. - 5/5 estrellas
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C. - 5/5 estrellas
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
Willisch to rodzinna lodziarnia działająca od 1983 roku, specjalizująca się w ręcznej produkcji rzemieślniczych lodów tradycyjnych o niepowtarzalnym smaku. Firma oferuje sprzedaż online lodów w kubkach, boksów lodowych oraz...
Adrian L.
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Kaja Ś.
Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)
Urszula K.
Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.
Ania
Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)
Karolina G.
Marcinkiewicz M.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.
Natalia P.
Ola M.
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S.
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C.
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze