Adrian L. - 5/5 stars
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Average rating: 4.8 out of 5 based on 45 reviews
Adrian L. - 5/5 stars
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Kaja Ś. - 5/5 stars
Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)
Urszula K. - 5/5 stars
Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.
Ania - 5/5 stars
Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)
Karolina G. - 5/5 stars
Marcinkiewicz M. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.
Natalia P. - 5/5 stars
Ola M. - 4/5 stars
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S. - 5/5 stars
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C. - 5/5 stars
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze
Verified purchase reviews
All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.
Willisch to rodzinna lodziarnia działająca od 1983 roku, specjalizująca się w ręcznej produkcji rzemieślniczych lodów tradycyjnych o niepowtarzalnym smaku. Firma oferuje sprzedaż online lodów w kubkach, boksów lodowych oraz...
Adrian L.
Zamówiłem w poniedziałek, a środę już miałem paczkę. Wszystko zostało starannie zabezpieczone. Za tę cenę dostałem więcej niż się spodziewałem. Profesjonalnie.
Kaja Ś.
Lody są pycha jak zawsze! Przyjechały tak zmrożone ze nawet upały im niestraszne :)
Urszula K.
Pyszne lody z paczkomatu :) - tego jeszcze nie próbowałam. Polecam!!! Wszystko super.
Ania
Wszystko przybyło w idealnym stanie, opakowanie było bezpieczne i praktyczne. Personel był pomocny i odpowiadał szybko na moje pytania dotyczące produktu. A co najwazniejsze: LODY SA OBLEDNE :)
Karolina G.
Marcinkiewicz M.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana. Szkoda tylko, że lody są takie drogie. Już więcej niestety z tego powodu nie zamówię, mimo, że były bardzo dobre.
Natalia P.
Ola M.
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S.
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C.
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze