Ola M. - 4/5 gwiazdek
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Średnia ocena: 4.7 na 5 na podstawie 38 opinii
Ola M. - 4/5 gwiazdek
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C. - 5/5 gwiazdek
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze
Zuzanna D. - 5/5 gwiazdek
Wszystko było perfekcyjnie zabezpieczone, żaden przedmiot się nie poruszył. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Willisch naprawdę nie zawiedzie.
Ela D. - 5/5 gwiazdek
Szybka dostawa, a lody ... hmmm rozpływają sos w ustach...
Anna P. - 5/5 gwiazdek
szkoda tylko, że tak dużo smaków było niedopstępnych. Reszta na 5+
Oliwier Z. - 5/5 gwiazdek
MAGADA B. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko zapakowane super starannie. Trzecie już zamówienie i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam bez wahania.
Małgorzata B. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było idealnie zabezpieczone. Produkty są naprawdę dobrej jakości, ceny jak za tak mały kubełek oczywiście nie są najniższe ale myślę, że warte tego smaku. Na stronie wszystko jest jasno opisane, nie było żadnych niespodzianek.
Jakub W. - 5/5 gwiazdek
Lody zamrożone, dobrze zapakowane.
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Willisch to rodzinna lodziarnia działająca od 1983 roku, specjalizująca się w ręcznej produkcji rzemieślniczych lodów tradycyjnych o niepowtarzalnym smaku. Firma oferuje sprzedaż online lodów w kubkach, boksów lodowych oraz...
Ola M.
Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody
Martin S.
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.
Agnieszka C.
Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze
Zuzanna D.
Wszystko było perfekcyjnie zabezpieczone, żaden przedmiot się nie poruszył. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Willisch naprawdę nie zawiedzie.
Ela D.
Szybka dostawa, a lody ... hmmm rozpływają sos w ustach...
Anna P.
szkoda tylko, że tak dużo smaków było niedopstępnych. Reszta na 5+
Oliwier Z.
MAGADA B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko zapakowane super starannie. Trzecie już zamówienie i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam bez wahania.
Małgorzata B.
Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było idealnie zabezpieczone. Produkty są naprawdę dobrej jakości, ceny jak za tak mały kubełek oczywiście nie są najniższe ale myślę, że warte tego smaku. Na stronie wszystko jest jasno opisane, nie było żadnych niespodzianek.
Jakub W.
Lody zamrożone, dobrze zapakowane.