Opinie klientów Willisch

Średnia ocena: 4.7 na 5 na podstawie 38 opinii

Ola M. - 4/5 gwiazdek

Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody

Martin S. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.

Agnieszka C. - 5/5 gwiazdek

Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze

Zuzanna D. - 5/5 gwiazdek

Wszystko było perfekcyjnie zabezpieczone, żaden przedmiot się nie poruszył. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Willisch naprawdę nie zawiedzie.

Ela D. - 5/5 gwiazdek

Szybka dostawa, a lody ... hmmm rozpływają sos w ustach...

Anna P. - 5/5 gwiazdek

szkoda tylko, że tak dużo smaków było niedopstępnych. Reszta na 5+

Oliwier Z. - 5/5 gwiazdek

MAGADA B. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko zapakowane super starannie. Trzecie już zamówienie i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam bez wahania.

Małgorzata B. - 5/5 gwiazdek

Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było idealnie zabezpieczone. Produkty są naprawdę dobrej jakości, ceny jak za tak mały kubełek oczywiście nie są najniższe ale myślę, że warte tego smaku. Na stronie wszystko jest jasno opisane, nie było żadnych niespodzianek.

Jakub W. - 5/5 gwiazdek

Lody zamrożone, dobrze zapakowane.

Zweryfikowane opinie zakupowe

Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Za co klienci cenią ten sklep

Na podstawie 38 opinii klientów

  • Wysoka jakość

    Produkty są w pełni zgodne z opisem i spełniają oczekiwania jakościowe.

  • Staranne pakowanie

    Przesyłki są starannie pakowane oraz bezpiecznie zabezpieczone.

  • Szybka dostawa

    Klienci chwalą bardzo szybki czas realizacji zamówienia i wysyłkę.

Zweryfikowany sklep

Opinie o sklepie Willisch

Willisch to rodzinna lodziarnia działająca od 1983 roku, specjalizująca się w ręcznej produkcji rzemieślniczych lodów tradycyjnych o niepowtarzalnym smaku. Firma oferuje sprzedaż online lodów w kubkach, boksów lodowych oraz...

Willisch, Skocka 22, 62-100 Wągrowiec
kontakt@willisch.pl+48 531 205 241
4.7/5

Na podstawie 38 opinii

+24 nowych opinii w ostatnich 30 dniach

Opinie klientów

Ola M.

2 dni temu
4.0/5

Dostawa była dzień później niż w zamówieniu, więc trochę się rozczarowałam bo był to prezent na daną okazję, ale finalnie obdarowani byli bardzo zadowoleni i smakowały im lody

Martin S.

2 dni temu
5.0/5

Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Świetnie zapakowane.

Agnieszka C.

2 dni temu
5.0/5

Szybka wysyłka, profesjonalnie zapakowane lody, dotarły porządnie zmrożone. Smaczne jak zawsze

Zuzanna D.

3 dni temu
5.0/5

Wszystko było perfekcyjnie zabezpieczone, żaden przedmiot się nie poruszył. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Willisch naprawdę nie zawiedzie.

Ela D.

3 dni temu
5.0/5

Szybka dostawa, a lody ... hmmm rozpływają sos w ustach...

Anna P.

5 dni temu
5.0/5

szkoda tylko, że tak dużo smaków było niedopstępnych. Reszta na 5+

Oliwier Z.

1 tygodni temu
5.0/5

MAGADA B.

1 tygodni temu
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko zapakowane super starannie. Trzecie już zamówienie i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam bez wahania.

Małgorzata B.

1 tygodni temu
5.0/5

Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było idealnie zabezpieczone. Produkty są naprawdę dobrej jakości, ceny jak za tak mały kubełek oczywiście nie są najniższe ale myślę, że warte tego smaku. Na stronie wszystko jest jasno opisane, nie było żadnych niespodzianek.

Jakub W.

1 tygodni temu
5.0/5

Lody zamrożone, dobrze zapakowane.