Nina T. - 5/5 gwiazdek
Opinie klientów Ubranco
Średnia ocena: 4.9 na 5 na podstawie 12 opinii
Milena W. - 5/5 gwiazdek
Agnieszka G. - 5/5 gwiazdek
Paulina P. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane. Ubrania są wykonane z naprawdę dobrego materiału, widać że to nie tandetę. Strona jest przejrzysta, szybko znalazłam to czego szukałam. Jestem zadowolona z całego doświadczenia, na pewno wró
Małgorzata L. - 5/5 gwiazdek
Szybka realizacja zamówienia. Paczka przyszła starannie zabezpieczona. W międzyczasie dostałam informację, że jeden z produktów nie przeszedł kontroli jakościowej i otrzymałam błyskawiczny zwrot środków.
Joanna D. - 5/5 gwiazdek
Ubrania zostały dostarczone szybko i zostały pięknie zapakowane. Pełen profesjonalizm.
Marta - 5/5 gwiazdek
Aneta L. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest miły w dotyku, dobrze się nosi i nie marszczy się od razu. Za taką cenę nie spodziewałam się aż takiej jakości.
Katarzyna W. - 5/5 gwiazdek
Joanna D. - 5/5 gwiazdek
Ubrania są bardzo dobrze zaprezentowane i dokładnie opisane na stronie. Ich jakość jest rewelacyjna. Bardzo szybka wysyłka. Przemiła obsługa. Serdecznie polecam i na pewno wrócę nie raz :)
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Opinie o sklepie Ubranco
Ubranco to internetowy butik odzieżowy specjalizujący się w modnej odzieży damskiej, działający od 2019 roku z siedzibą w Poznaniu. Sklep oferuje szeroki asortyment obejmujący sukienki, bluzki, bluzy, dresy, jeansy, kamizelki,...
Opinie klientów
Nina T.
Milena W.
Agnieszka G.
Paulina P.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane. Ubrania są wykonane z naprawdę dobrego materiału, widać że to nie tandetę. Strona jest przejrzysta, szybko znalazłam to czego szukałam. Jestem zadowolona z całego doświadczenia, na pewno wró
Małgorzata L.
Szybka realizacja zamówienia. Paczka przyszła starannie zabezpieczona. W międzyczasie dostałam informację, że jeden z produktów nie przeszedł kontroli jakościowej i otrzymałam błyskawiczny zwrot środków.
Joanna D.
Ubrania zostały dostarczone szybko i zostały pięknie zapakowane. Pełen profesjonalizm.
Marta
Aneta L.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest miły w dotyku, dobrze się nosi i nie marszczy się od razu. Za taką cenę nie spodziewałam się aż takiej jakości.
Katarzyna W.
Joanna D.
Ubrania są bardzo dobrze zaprezentowane i dokładnie opisane na stronie. Ich jakość jest rewelacyjna. Bardzo szybka wysyłka. Przemiła obsługa. Serdecznie polecam i na pewno wrócę nie raz :)