Avaliações de clientes Triumfomania

Avaliação média: 4.8 de 5 com base em 75 avaliações

Wiesława I. - 2/5 estrelas

Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene

Anna J. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.

Grażyna B. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.

Anna K. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi

Anna K. - 5/5 estrelas

Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.

Anna K. - 1/5 estrelas

Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.

Nina - 5/5 estrelas

Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.

Anna - 5/5 estrelas

Elżbieta L. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo

Beata E. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św

Avaliações de compra verificadas

Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Loja verificada

Avaliações da loja Triumfomania

Triumfomania.pl to autoryzowany sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży markowej bielizny damskiej marek Triumph i Sloggi. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów dla kobiet, w tym biustonosze w różnych rozmiarach,...

4.8/5

Baseado em 75 avaliações

+30 novas avaliações nos últimos 30 dias

Avaliações dos Clientes

Wiesława I.

Ontem
2.0/5

Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene

Anna J.

Há 4 dias
5.0/5

Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.

Grażyna B.

Há 5 dias
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.

Anna K.

Há 6 dias
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi

Anna K.

Há 1 semanas
5.0/5

Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.

Anna K.

Há 1 semanas
1.0/5

Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.

Nina

Há 1 semanas
5.0/5

Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.

Anna

Há 1 semanas
5.0/5

Elżbieta L.

Há 1 semanas
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo

Beata E.

Há 1 semanas
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św