Wiesława I. - 2/5 estrellas
Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene
Calificación promedio: 4.8 de 5 basado en 75 reseñas
Wiesława I. - 2/5 estrellas
Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene
Anna J. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.
Grażyna B. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.
Anna K. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi
Anna K. - 5/5 estrellas
Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.
Anna K. - 1/5 estrellas
Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.
Nina - 5/5 estrellas
Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.
Anna - 5/5 estrellas
Elżbieta L. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo
Beata E. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
Triumfomania.pl to autoryzowany sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży markowej bielizny damskiej marek Triumph i Sloggi. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów dla kobiet, w tym biustonosze w różnych rozmiarach,...
Wiesława I.
Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene
Anna J.
Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.
Grażyna B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.
Anna K.
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi
Anna K.
Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.
Anna K.
Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.
Nina
Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.
Anna
Elżbieta L.
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo
Beata E.
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św