Wiesława I. - 2/5 stars
Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene
Average rating: 4.8 out of 5 based on 75 reviews
Wiesława I. - 2/5 stars
Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene
Anna J. - 5/5 stars
Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.
Grażyna B. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.
Anna K. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi
Anna K. - 5/5 stars
Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.
Anna K. - 1/5 stars
Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.
Nina - 5/5 stars
Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.
Anna - 5/5 stars
Elżbieta L. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo
Beata E. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św
Verified purchase reviews
All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.
Triumfomania.pl to autoryzowany sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży markowej bielizny damskiej marek Triumph i Sloggi. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów dla kobiet, w tym biustonosze w różnych rozmiarach,...
Wiesława I.
Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene
Anna J.
Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.
Grażyna B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.
Anna K.
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi
Anna K.
Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.
Anna K.
Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.
Nina
Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.
Anna
Elżbieta L.
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo
Beata E.
Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św