Triumfomania Customer Reviews

Average rating: 4.8 out of 5 based on 75 reviews

Wiesława I. - 2/5 stars

Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene

Anna J. - 5/5 stars

Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.

Grażyna B. - 5/5 stars

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.

Anna K. - 5/5 stars

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi

Anna K. - 5/5 stars

Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.

Anna K. - 1/5 stars

Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.

Nina - 5/5 stars

Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.

Anna - 5/5 stars

Elżbieta L. - 5/5 stars

Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo

Beata E. - 5/5 stars

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św

Store reviews/Triumfomania

Verified purchase reviews

All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.

Verified shop

Store reviews for Triumfomania

Triumfomania.pl to autoryzowany sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży markowej bielizny damskiej marek Triumph i Sloggi. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów dla kobiet, w tym biustonosze w różnych rozmiarach,...

4.8/5

Based on 75 reviews

+30 new reviews in the last 30 days

Customer Reviews

Wiesława I.

Yesterday
2.0/5

Nie wiem, nie otrzymałam jeszcze. Za szybko prosicie o ocene

Anna J.

4 days ago
5.0/5

Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Super szybko i starannie zapakowane. Rozmiar pasuje idealnie, nic nie uciska i nie zsuwają się. Wymiary dokładnie jak opisane. Dokładnie to, czego szukałam. Triumph to naprawdę solidna marka.

Grażyna B.

5 days ago
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super zapakowali, wszystko w idealnym stanie. Bielizna jest miła w dotyku, materiał nie knebluje i oddycha. Dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałam. Sięgnęłam po rozmiar jak zawsze i pasuje perfekcyjnie. Nie trzeba było zmieniać ani zwracać. Kolory są piękne i dokładnie takie jak na zdjęciach. Bardzo elegancka kolekcja, warto. Za tę cenę to jest bardzo dobra bielizna. Nie spodziewałam się takiej jakości za tyle.

Anna K.

6 days ago
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super zorganizowane. Bielizna jest miękka, nie całuje się, idealnie dopasowana. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam. Wszystko przyszło w pi

Anna K.

1 weeks ago
5.0/5

Kolory są dokładnie takie jak w opisie, rozmiarówka pasuje idealnie.

Anna K.

1 weeks ago
1.0/5

Zamówiłam biustonosz w kolorze granatowym, otrzymałam fioletowy.Jestem niezadowolona z zakupu.Brak profesjonalizmu.Nie kupie ponownie w tym sklepie.Niestety, nie mam juz czasu na wymianę.Bustonosz w kolorze granatowym zamówiłam specjalnie pod sukienkę na wesele.

Nina

1 weeks ago
5.0/5

Zamówiłam w niedzielę,a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Bielizna jest miękka, nie gniecie się, a kolory bardzo ładny. Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Wzięłam swój rozmiar i idealnie leży. Nie trzeba było nic wymieniać ani zwracać. Za taką jakość i markę to naprawdę nie jest drogo. Zapłaciłam pół ceny i jestem bardzo zadowolona.

Anna

1 weeks ago
5.0/5

Elżbieta L.

1 weeks ago
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane. Bielizna jest naprawdę miękka i wygo

Beata E.

1 weeks ago
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Św