Magdalena N. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Avaliação média: 4.6 de 5 com base em 105 avaliações
Magdalena N. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P. - 5/5 estrelas
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K. - 1/5 estrelas
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D. - 5/5 estrelas
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F. - 3/5 estrelas
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C. - 3/5 estrelas
Dominika - 5/5 estrelas
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P. - 5/5 estrelas
Ewa S. - 5/5 estrelas
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Swing Fashion to polski sklep internetowy specjalizujący się w eleganckich sukienkach i kompletach dla kobiet. Firma oferuje kolekcję dopasowanych sukienek midi, sukienek kopertowych, kompletów spódnica-bluzka oraz sukienek...
Magdalena N.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P.
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K.
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D.
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F.
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C.
Dominika
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P.
Ewa S.
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d