Magdalena N. - 5/5 estrellas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Calificación promedio: 4.6 de 5 basado en 105 reseñas
Magdalena N. - 5/5 estrellas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P. - 5/5 estrellas
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K. - 1/5 estrellas
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D. - 5/5 estrellas
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F. - 3/5 estrellas
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C. - 3/5 estrellas
Dominika - 5/5 estrellas
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P. - 5/5 estrellas
Ewa S. - 5/5 estrellas
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

Swing Fashion to polski sklep internetowy specjalizujący się w eleganckich sukienkach i kompletach dla kobiet. Firma oferuje kolekcję dopasowanych sukienek midi, sukienek kopertowych, kompletów spódnica-bluzka oraz sukienek...
Magdalena N.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P.
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K.
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D.
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F.
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C.
Dominika
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P.
Ewa S.
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d