Magdalena N. - 5/5 stars
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Average rating: 4.6 out of 5 based on 105 reviews
Magdalena N. - 5/5 stars
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P. - 5/5 stars
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K. - 1/5 stars
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D. - 5/5 stars
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F. - 3/5 stars
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C. - 3/5 stars
Dominika - 5/5 stars
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P. - 5/5 stars
Ewa S. - 5/5 stars
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d
Verified purchase reviews
All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.

Swing Fashion to polski sklep internetowy specjalizujący się w eleganckich sukienkach i kompletach dla kobiet. Firma oferuje kolekcję dopasowanych sukienek midi, sukienek kopertowych, kompletów spódnica-bluzka oraz sukienek...
Magdalena N.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P.
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K.
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D.
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F.
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C.
Dominika
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P.
Ewa S.
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d