Magdalena N. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Średnia ocena: 4.6 na 5 na podstawie 105 opinii
Magdalena N. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P. - 5/5 gwiazdek
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K. - 1/5 gwiazdek
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D. - 5/5 gwiazdek
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F. - 3/5 gwiazdek
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C. - 3/5 gwiazdek
Dominika - 5/5 gwiazdek
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P. - 5/5 gwiazdek
Ewa S. - 5/5 gwiazdek
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Swing Fashion to polski sklep internetowy specjalizujący się w eleganckich sukienkach i kompletach dla kobiet. Firma oferuje kolekcję dopasowanych sukienek midi, sukienek kopertowych, kompletów spódnica-bluzka oraz sukienek...
Magdalena N.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane.
Angelika P.
Materiał przyjemny w dotyku, dobrze wykonany. Polecam ten sklep.
Natalia K.
Materiał był cienki i tandetny, nie wygląda tak jak na zdjęciach.
Joanna D.
Piękna sukienka i idealnie dobrany rozmiar za pierwszym razem.
Ilona F.
Zamówienie złożone we wtorek 26.05 Dwie sukienki w tym samym kolorze, rozmiar 38 i 40. Wysyłka w 48 godzin. Jednak do dnia dzisiejszego zamówienie nie zostało wysłane, brak też jakiejkolwiek informacji że strony sklepu
Marta C.
Dominika
Wszystko super. Szybka wysyłka, piękna spódnica świetnej jakości. Polecam.
Justyna P.
Ewa S.
Rozmiarówka dokładna, wszystkie rzeczy leżą tak jak powinny, bez zwrotów. Ubrania z prawdziwego zdarzenia, materiał przyjemny w dotyku i solidnie wykonane. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko super zapakowane.
Agnieszka S.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Druga raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam na pewno. Rozmiar M pasuje idealnie, nie trzeba było nic zmieniać ani zwracać. Za taką cenę to naprawdę d