Monika P. - 5/5 gwiazdek
Naprawdę zadowolona z całego doświadczenia, zarówno ze sklepu, jak i z produktu
Średnia ocena: 4.7 na 5 na podstawie 246 opinii
Monika P. - 5/5 gwiazdek
Naprawdę zadowolona z całego doświadczenia, zarówno ze sklepu, jak i z produktu
Maciej T. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłem w poniedziałek, a w czwartek już miałem paczkę. Naprawdę imponująca szybkość. Butelki przyszły bezpiecznie zapakowane, nic się nie biło. Można było od razu używać. Miałem pytanie o rozmiar, odpowiedzieli szybko i konkretnie. Widzieć, że wiedzą co sprzedają.
Władysław G. - 5/5 gwiazdek
Ryszard D. - 5/5 gwiazdek
Marek M. - 5/5 gwiazdek
Wszystko ok !
Marta R. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam we wtorek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Jestem zadowolona z całego doświadczenia, na pewno tutaj jeszcze kupię. Strona działa bez problemów, szybko znalazłam to czego szukałam i bez kłopotów złożyłam zamówienie.
Wanda G. - 5/5 gwiazdek
Kupuję tu już drugi raz i za każdym razem jestem zadowolona. Wrócę tu jeszcze.
Anna S. - 5/5 gwiazdek
Agnieszka S. - 5/5 gwiazdek
Adriana D. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam we wtorek, a w czwartek już odebrałam paczkę. Dobrze zapakowane. Jestem zadowolona z zakupu.
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Sklep internetowy Superbutelki.pl specjalizuje się w sprzedaży opakowań i butelek szklanych oraz akcesoriów do alkoholu, oferując m.in. butelki na nalewki, butelki monopolowe, butelki do wina, piersiówki, słoje z kranem oraz...
Monika P.
Naprawdę zadowolona z całego doświadczenia, zarówno ze sklepu, jak i z produktu
Maciej T.
Zamówiłem w poniedziałek, a w czwartek już miałem paczkę. Naprawdę imponująca szybkość. Butelki przyszły bezpiecznie zapakowane, nic się nie biło. Można było od razu używać. Miałem pytanie o rozmiar, odpowiedzieli szybko i konkretnie. Widzieć, że wiedzą co sprzedają.
Władysław G.
Ryszard D.
Marek M.
Wszystko ok !
Marta R.
Zamówiłam we wtorek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Jestem zadowolona z całego doświadczenia, na pewno tutaj jeszcze kupię. Strona działa bez problemów, szybko znalazłam to czego szukałam i bez kłopotów złożyłam zamówienie.
Wanda G.
Kupuję tu już drugi raz i za każdym razem jestem zadowolona. Wrócę tu jeszcze.
Anna S.
Agnieszka S.
Adriana D.
Zamówiłam we wtorek, a w czwartek już odebrałam paczkę. Dobrze zapakowane. Jestem zadowolona z zakupu.