MIROSŁAW - 5/5 estrelas
Wszystko sprawnie , profesjonalnie i zgodnie z opisem polecam zakupy u sprzedawcy
Avaliação média: 4.7 de 5 com base em 39 avaliações
MIROSŁAW - 5/5 estrelas
Wszystko sprawnie , profesjonalnie i zgodnie z opisem polecam zakupy u sprzedawcy
Halina O. - 5/5 estrelas
Całe doświadczenie z Srebrną Mencą było bezbłędne, na pewno wrócę.
Mariusz P. - 5/5 estrelas
Ekipa odpowiada szybko na pytania, wszystko jasne i bez zamieszania. Za tę jakość cena jest fair, nigdzie taniej nie znalazłem. Kupuję tu po raz drugi i zawsze zadowolony, niezawodny sklep.
Robert D. - 5/5 estrelas
Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Profesjonalnie zapakowane. Kupuję tu drugi raz i znowu jestem zadowolony.
WB - 5/5 estrelas
Produkt wygląda identycznie jak w opisie. Żadnych niespodzianek, same plusy. Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Bardzo sprawnie.
Katarzyna B. - 5/5 estrelas
Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Srebro naprawdę błyszczy, widać że to solidne wyroby.
Mateusz W. - 5/5 estrelas
Zygmunt M. - 1/5 estrelas
Zakup monety opłaciłem 30 mają i do tej pory a jest 7 czerwca nie otrzymałem przesyłki Próbowałem się dodzwonić do obsługi, ale nikt nie odbiera. Żaden e-mail z wyjaśnieniami. Przesyłka powinna być już dawno, a Srebrna Mennica nie informuje, gdzie jest paczka. Za takie opóźnienia i brak komunikacji nie polecam tego sklepu nikomu. Nie dostałem numeru do śledzenia, więc nie wiem, co się stało z moim zamówieniem.
Piotr B. - 5/5 estrelas
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Bez żadnych opóźnień. Wszystko było starannie zapakowane, nic się nie przewróciło. Widać, że wiedzą, co robią. Wszystko przebiegło sprawnie od początku do końca. Wracę tu chętnie. Napisałem pytanie o produkt, dostałem odpowiedź tego samego dnia. Polecam.
Sławomir M. - 5/5 estrelas
Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Naprawdę bez zastrzeżeń. Wszystko było starannie zapakowane, monety nie miały żadnych uszkodzeń. Dokładnie takie, jak na zdjęciach. Jakość materiału i wykończenia na wysokim poziomie. Za tę jakość cena jest naprawdę sprawiedliwa, nie ma co narzekać. Profesjonalny sklep, który wie, co robi. Wrócę tu jeszcze.
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Srebrna Mennica to polski sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży metali szlachetnych inwestycyjnych i kolekcjonerskich, z siedzibą w Krakowie przy ul. Pasteura 6a/5. Firma oferuje szeroki asortyment produktów...
MIROSŁAW
Wszystko sprawnie , profesjonalnie i zgodnie z opisem polecam zakupy u sprzedawcy
Halina O.
Całe doświadczenie z Srebrną Mencą było bezbłędne, na pewno wrócę.
Mariusz P.
Ekipa odpowiada szybko na pytania, wszystko jasne i bez zamieszania. Za tę jakość cena jest fair, nigdzie taniej nie znalazłem. Kupuję tu po raz drugi i zawsze zadowolony, niezawodny sklep.
Robert D.
Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Profesjonalnie zapakowane. Kupuję tu drugi raz i znowu jestem zadowolony.
WB
Produkt wygląda identycznie jak w opisie. Żadnych niespodzianek, same plusy. Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Bardzo sprawnie.
Katarzyna B.
Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Srebro naprawdę błyszczy, widać że to solidne wyroby.
Mateusz W.
Zygmunt M.
Zakup monety opłaciłem 30 mają i do tej pory a jest 7 czerwca nie otrzymałem przesyłki Próbowałem się dodzwonić do obsługi, ale nikt nie odbiera. Żaden e-mail z wyjaśnieniami. Przesyłka powinna być już dawno, a Srebrna Mennica nie informuje, gdzie jest paczka. Za takie opóźnienia i brak komunikacji nie polecam tego sklepu nikomu. Nie dostałem numeru do śledzenia, więc nie wiem, co się stało z moim zamówieniem.
Piotr B.
Zamówiłem w poniedziałek, a we środę już miałem paczkę. Bez żadnych opóźnień. Wszystko było starannie zapakowane, nic się nie przewróciło. Widać, że wiedzą, co robią. Wszystko przebiegło sprawnie od początku do końca. Wracę tu chętnie. Napisałem pytanie o produkt, dostałem odpowiedź tego samego dnia. Polecam.
Sławomir M.
Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Naprawdę bez zastrzeżeń. Wszystko było starannie zapakowane, monety nie miały żadnych uszkodzeń. Dokładnie takie, jak na zdjęciach. Jakość materiału i wykończenia na wysokim poziomie. Za tę jakość cena jest naprawdę sprawiedliwa, nie ma co narzekać. Profesjonalny sklep, który wie, co robi. Wrócę tu jeszcze.