Mikołaj S. - 5/5 estrelas
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Avaliação média: 4.6 de 5 com base em 17 avaliações
Mikołaj S. - 5/5 estrelas
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Grzegorz U. - 5/5 estrelas
Produkty były naprawdę świeże, widzać że sklep pilnuje jakości tego co sprzedaje. Miałem pytanie, odpisali mi tego samego dnia. Profesjonalnie i bez zbędnych dziwów.
Małgorzata J. - 5/5 estrelas
Wszystko co kupiłam było świeże i dobrej jakości. Opakowanie było solidne, produkty dotarły w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń, zimne jak z lodówki. Doskonała obsługa.
Patryk B. - 5/5 estrelas
Teresa P. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, czuć to od razu po otwarciu paczki. Polecam serdecznie. Za taką jakość i świeżość to naprawdę rozsądna cena, nic nie żałuję. Miałam pytanie przed zamówieniem i panie odpowiedziały szybko i kompetentnie.
Katarzyna W. - 5/5 estrelas
Paulina K. - 5/5 estrelas
Jestem zadowolona z zamówienia. Wszystko było świeże i dobrze schłodzone a to istotne kiedy się zamawia świeże mięso
Anna W. - 5/5 estrelas
To miejsce, gdzie warto robić zakupy. Biorąc pod uwagę jakość, ceny są w porządku. Nie drogo, ale i nie tanio. I super obsługa.
Monika K. - 5/5 estrelas
Marek U. - 3/5 estrelas
Co z dostawą Czekam
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Spiżarnia Rydzyńska to rodzinna firma prowadzona przez Michała i Martę Błaszczyków, specjalizująca się w sprzedaży internetowej ekologicznych produktów spożywczych z certyfikatami BIO. Sklep oferuje szeroką gamę produktów...
Mikołaj S.
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Grzegorz U.
Produkty były naprawdę świeże, widzać że sklep pilnuje jakości tego co sprzedaje. Miałem pytanie, odpisali mi tego samego dnia. Profesjonalnie i bez zbędnych dziwów.
Małgorzata J.
Wszystko co kupiłam było świeże i dobrej jakości. Opakowanie było solidne, produkty dotarły w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń, zimne jak z lodówki. Doskonała obsługa.
Patryk B.
Teresa P.
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, czuć to od razu po otwarciu paczki. Polecam serdecznie. Za taką jakość i świeżość to naprawdę rozsądna cena, nic nie żałuję. Miałam pytanie przed zamówieniem i panie odpowiedziały szybko i kompetentnie.
Katarzyna W.
Paulina K.
Jestem zadowolona z zamówienia. Wszystko było świeże i dobrze schłodzone a to istotne kiedy się zamawia świeże mięso
Anna W.
To miejsce, gdzie warto robić zakupy. Biorąc pod uwagę jakość, ceny są w porządku. Nie drogo, ale i nie tanio. I super obsługa.
Monika K.
Marek U.
Co z dostawą Czekam