Mikołaj S. - 5/5 estrellas
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Calificación promedio: 4.6 de 5 basado en 17 reseñas
Mikołaj S. - 5/5 estrellas
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Grzegorz U. - 5/5 estrellas
Produkty były naprawdę świeże, widzać że sklep pilnuje jakości tego co sprzedaje. Miałem pytanie, odpisali mi tego samego dnia. Profesjonalnie i bez zbędnych dziwów.
Małgorzata J. - 5/5 estrellas
Wszystko co kupiłam było świeże i dobrej jakości. Opakowanie było solidne, produkty dotarły w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń, zimne jak z lodówki. Doskonała obsługa.
Patryk B. - 5/5 estrellas
Teresa P. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, czuć to od razu po otwarciu paczki. Polecam serdecznie. Za taką jakość i świeżość to naprawdę rozsądna cena, nic nie żałuję. Miałam pytanie przed zamówieniem i panie odpowiedziały szybko i kompetentnie.
Katarzyna W. - 5/5 estrellas
Paulina K. - 5/5 estrellas
Jestem zadowolona z zamówienia. Wszystko było świeże i dobrze schłodzone a to istotne kiedy się zamawia świeże mięso
Anna W. - 5/5 estrellas
To miejsce, gdzie warto robić zakupy. Biorąc pod uwagę jakość, ceny są w porządku. Nie drogo, ale i nie tanio. I super obsługa.
Monika K. - 5/5 estrellas
Marek U. - 3/5 estrellas
Co z dostawą Czekam
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

Spiżarnia Rydzyńska to rodzinna firma prowadzona przez Michała i Martę Błaszczyków, specjalizująca się w sprzedaży internetowej ekologicznych produktów spożywczych z certyfikatami BIO. Sklep oferuje szeroką gamę produktów...
Mikołaj S.
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Grzegorz U.
Produkty były naprawdę świeże, widzać że sklep pilnuje jakości tego co sprzedaje. Miałem pytanie, odpisali mi tego samego dnia. Profesjonalnie i bez zbędnych dziwów.
Małgorzata J.
Wszystko co kupiłam było świeże i dobrej jakości. Opakowanie było solidne, produkty dotarły w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń, zimne jak z lodówki. Doskonała obsługa.
Patryk B.
Teresa P.
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, czuć to od razu po otwarciu paczki. Polecam serdecznie. Za taką jakość i świeżość to naprawdę rozsądna cena, nic nie żałuję. Miałam pytanie przed zamówieniem i panie odpowiedziały szybko i kompetentnie.
Katarzyna W.
Paulina K.
Jestem zadowolona z zamówienia. Wszystko było świeże i dobrze schłodzone a to istotne kiedy się zamawia świeże mięso
Anna W.
To miejsce, gdzie warto robić zakupy. Biorąc pod uwagę jakość, ceny są w porządku. Nie drogo, ale i nie tanio. I super obsługa.
Monika K.
Marek U.
Co z dostawą Czekam