Mikołaj S. - 5/5 stars
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Average rating: 4.6 out of 5 based on 17 reviews
Mikołaj S. - 5/5 stars
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Grzegorz U. - 5/5 stars
Produkty były naprawdę świeże, widzać że sklep pilnuje jakości tego co sprzedaje. Miałem pytanie, odpisali mi tego samego dnia. Profesjonalnie i bez zbędnych dziwów.
Małgorzata J. - 5/5 stars
Wszystko co kupiłam było świeże i dobrej jakości. Opakowanie było solidne, produkty dotarły w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń, zimne jak z lodówki. Doskonała obsługa.
Patryk B. - 5/5 stars
Teresa P. - 5/5 stars
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, czuć to od razu po otwarciu paczki. Polecam serdecznie. Za taką jakość i świeżość to naprawdę rozsądna cena, nic nie żałuję. Miałam pytanie przed zamówieniem i panie odpowiedziały szybko i kompetentnie.
Katarzyna W. - 5/5 stars
Paulina K. - 5/5 stars
Jestem zadowolona z zamówienia. Wszystko było świeże i dobrze schłodzone a to istotne kiedy się zamawia świeże mięso
Anna W. - 5/5 stars
To miejsce, gdzie warto robić zakupy. Biorąc pod uwagę jakość, ceny są w porządku. Nie drogo, ale i nie tanio. I super obsługa.
Monika K. - 5/5 stars
Marek U. - 3/5 stars
Co z dostawą Czekam
Verified purchase reviews
All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.

Spiżarnia Rydzyńska to rodzinna firma prowadzona przez Michała i Martę Błaszczyków, specjalizująca się w sprzedaży internetowej ekologicznych produktów spożywczych z certyfikatami BIO. Sklep oferuje szeroką gamę produktów...
Mikołaj S.
Szukałem miejsca z szerszym wyborem, a tutaj znalazłem wszystko. Wrócę na pewno.
Grzegorz U.
Produkty były naprawdę świeże, widzać że sklep pilnuje jakości tego co sprzedaje. Miałem pytanie, odpisali mi tego samego dnia. Profesjonalnie i bez zbędnych dziwów.
Małgorzata J.
Wszystko co kupiłam było świeże i dobrej jakości. Opakowanie było solidne, produkty dotarły w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń, zimne jak z lodówki. Doskonała obsługa.
Patryk B.
Teresa P.
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, czuć to od razu po otwarciu paczki. Polecam serdecznie. Za taką jakość i świeżość to naprawdę rozsądna cena, nic nie żałuję. Miałam pytanie przed zamówieniem i panie odpowiedziały szybko i kompetentnie.
Katarzyna W.
Paulina K.
Jestem zadowolona z zamówienia. Wszystko było świeże i dobrze schłodzone a to istotne kiedy się zamawia świeże mięso
Anna W.
To miejsce, gdzie warto robić zakupy. Biorąc pod uwagę jakość, ceny są w porządku. Nie drogo, ale i nie tanio. I super obsługa.
Monika K.
Marek U.
Co z dostawą Czekam