Agata M. - 5/5 gwiazdek
Opinie klientów SLY
Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 22 opinii
Sylwia M. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Sly.pl nie zawiódł. Kiedy mialam problem z dokonaniem platnosci, sami do mnie zadzwonili by upewnic sie czy przechowac dla mnie zamowiwnie czy je anulowac. Pudełko przyszło pięknie zapakowane, można było od razu podarować jako prezent.
Bernardeta P. - 5/5 gwiazdek
Ubrania dobrej jakości! Starannie wykończone, obsługa ekspresowa! Oceniam na 6+
Malgorzata J. - 5/5 gwiazdek
Dobry kontakt, rzetelna obsługa, szybka dostawa, produkty wysokiej jakości uszyte ze starannością i z dobrych materiałów. Polecam.
Ula S. - 5/5 gwiazdek
Przepiękna sukienka i bolerko, zapakowane jak przystało na elegancką kreację. Obsługa sklepu bardzo pomocna i uważna . Serdecznie polecam :)
Czesława G. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Idealnie zapakowana. Za tę jakość i szybkość dostawy cena jest naprawdę fair, nie żałuję ani złotówki.
Agata T. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę.Wszystko zgadza się z opisem.Sukienka jest przepiękna. Polecam z całego serca
Paulina W. - 5/5 gwiazdek
Mariana B. - 5/5 gwiazdek
Ewelina R. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w srode, a paczka dotarła do mnie juz na drugi dzien. Wszystko było świetnie zapakowane. Paczka wyglądała profesjonalnie, spodniczki zawieszakowane nic się nie uszkodzilo. Przyjemnie ją rozpakować. Sly.pl to naprawdę solidny sklep. Już teraz myślę o następnym zamówieniu.
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Opinie o sklepie SLY
SLY to polska marka modowa działająca od 1997 roku z siedzibą w Łodzi, specjalizująca się w produkcji eleganckich ubranek dla dziewczynek na specjalne okazje. Firma oferuje autorskie kolekcje odzieży wizytowej, w tym sukienki...
Opinie klientów
Agata M.
Sylwia M.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Sly.pl nie zawiódł. Kiedy mialam problem z dokonaniem platnosci, sami do mnie zadzwonili by upewnic sie czy przechowac dla mnie zamowiwnie czy je anulowac. Pudełko przyszło pięknie zapakowane, można było od razu podarować jako prezent.
Bernardeta P.
Ubrania dobrej jakości! Starannie wykończone, obsługa ekspresowa! Oceniam na 6+
Malgorzata J.
Dobry kontakt, rzetelna obsługa, szybka dostawa, produkty wysokiej jakości uszyte ze starannością i z dobrych materiałów. Polecam.
Ula S.
Przepiękna sukienka i bolerko, zapakowane jak przystało na elegancką kreację. Obsługa sklepu bardzo pomocna i uważna . Serdecznie polecam :)
Czesława G.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Idealnie zapakowana. Za tę jakość i szybkość dostawy cena jest naprawdę fair, nie żałuję ani złotówki.
Agata T.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę.Wszystko zgadza się z opisem.Sukienka jest przepiękna. Polecam z całego serca
Paulina W.
Mariana B.
Ewelina R.
Zamówiłam w srode, a paczka dotarła do mnie juz na drugi dzien. Wszystko było świetnie zapakowane. Paczka wyglądała profesjonalnie, spodniczki zawieszakowane nic się nie uszkodzilo. Przyjemnie ją rozpakować. Sly.pl to naprawdę solidny sklep. Już teraz myślę o następnym zamówieniu.