Ewa K. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Avaliação média: 4.9 de 5 com base em 42 avaliações
Ewa K. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Agata B. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.
Agnieszka C. - 5/5 estrelas
Liliia K. - 5/5 estrelas
Było szybko i łatwo.
Małgorzata K. - 5/5 estrelas
lena D. - 5/5 estrelas
Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.
Mariola P. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.
Mariola D. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.
Krzysztof G. - 5/5 estrelas
Super
Ewa T. - 3/5 estrelas
Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
Słodyczowo to internetowy sklep specjalizujący się w sprzedaży zagranicznych słodyczy, przekąsek, napojów i produktów spożywczych z całego świata, założony przez Kacpra i Paulinę. Sklep oferuje ponad 800 produktów z krajów...
Ewa K.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Agata B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.
Agnieszka C.
Liliia K.
Było szybko i łatwo.
Małgorzata K.
lena D.
Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.
Mariola P.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.
Mariola D.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.
Krzysztof G.
Super
Ewa T.
Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!