Avaliações de clientes Słodyczowo

Avaliação média: 4.9 de 5 com base em 42 avaliações

Ewa K. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.

Agata B. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.

Agnieszka C. - 5/5 estrelas

Liliia K. - 5/5 estrelas

Było szybko i łatwo.

Małgorzata K. - 5/5 estrelas

lena D. - 5/5 estrelas

Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.

Mariola P. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.

Mariola D. - 5/5 estrelas

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.

Krzysztof G. - 5/5 estrelas

Super

Ewa T. - 3/5 estrelas

Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!

Avaliações de compra verificadas

Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Loja verificada

Avaliações da loja Słodyczowo

Słodyczowo to internetowy sklep specjalizujący się w sprzedaży zagranicznych słodyczy, przekąsek, napojów i produktów spożywczych z całego świata, założony przez Kacpra i Paulinę. Sklep oferuje ponad 800 produktów z krajów...

4.9/5

Baseado em 42 avaliações

Avaliações dos Clientes

Ewa K.

Há 2 meses
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.

Agata B.

Há 2 meses
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.

Agnieszka C.

Há 2 meses
5.0/5

Liliia K.

Há 2 meses
5.0/5

Było szybko i łatwo.

Małgorzata K.

Há 2 meses
5.0/5

lena D.

Há 2 meses
5.0/5

Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.

Mariola P.

Há 2 meses
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.

Mariola D.

Há 2 meses
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.

Krzysztof G.

Há 2 meses
5.0/5

Super

Ewa T.

Há 2 meses
3.0/5

Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!