Ewa K. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Calificación promedio: 4.9 de 5 basado en 42 reseñas
Ewa K. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Agata B. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.
Agnieszka C. - 5/5 estrellas
Liliia K. - 5/5 estrellas
Było szybko i łatwo.
Małgorzata K. - 5/5 estrellas
lena D. - 5/5 estrellas
Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.
Mariola P. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.
Mariola D. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.
Krzysztof G. - 5/5 estrellas
Super
Ewa T. - 3/5 estrellas
Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
Słodyczowo to internetowy sklep specjalizujący się w sprzedaży zagranicznych słodyczy, przekąsek, napojów i produktów spożywczych z całego świata, założony przez Kacpra i Paulinę. Sklep oferuje ponad 800 produktów z krajów...
Ewa K.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Agata B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.
Agnieszka C.
Liliia K.
Było szybko i łatwo.
Małgorzata K.
lena D.
Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.
Mariola P.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.
Mariola D.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.
Krzysztof G.
Super
Ewa T.
Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!