Ewa K. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Average rating: 4.9 out of 5 based on 42 reviews
Ewa K. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Agata B. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.
Agnieszka C. - 5/5 stars
Liliia K. - 5/5 stars
Było szybko i łatwo.
Małgorzata K. - 5/5 stars
lena D. - 5/5 stars
Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.
Mariola P. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.
Mariola D. - 5/5 stars
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.
Krzysztof G. - 5/5 stars
Super
Ewa T. - 3/5 stars
Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!
Verified purchase reviews
All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.
Słodyczowo to internetowy sklep specjalizujący się w sprzedaży zagranicznych słodyczy, przekąsek, napojów i produktów spożywczych z całego świata, założony przez Kacpra i Paulinę. Sklep oferuje ponad 800 produktów z krajów...
Ewa K.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko pięknie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
Agata B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam u siebie. Wszystko było owinięte jak trzeba. Produkty przyszły świeże, a smak jest dokładnie taki, jaki się spodziewałam. Warte każdego grosza. Napisałam pytanie o dostępność i odpowiedzieli mi błyskawicznie. Profesjonalni i mili. Pudełko wyglądało ładnie, idealne na prezent. Nic się nie uszkodzi w drodze.
Agnieszka C.
Liliia K.
Było szybko i łatwo.
Małgorzata K.
lena D.
Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj już mam paczkę u siebie. Wszystko zapakowane super, nic się nie uszkdziło. Słodycze są naprawdę świeże i smaczne, dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Jak miałam pytanie, to szybko odpisali i wszystko wyjaśnili bez problemu.
Mariola P.
Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są naprawdę świeże, widać że nie leżą długo na półce. Polecam! Za taką jakość ceny są bardzo rozsądne, nie ma co narzekać. Zamówione słodycze wyglądały identycznie jak na stronie, bez żadnych niespodzianek.
Mariola D.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Tyle różnych smaków do wyboru, każdy coś dla siebie znajdzie. Za taką jakość ceny są naprawdę sprawiedliwe, nie przesadzone.
Krzysztof G.
Super
Ewa T.
Opłaciłam zakupy i zakup został anulowany,dlaczego tak się zadziało nie wiem niestety!