Krzysztof S. - 5/5 gwiazdek
Dobry produkt
Średnia ocena: 4.9 na 5 na podstawie 25 opinii
Krzysztof S. - 5/5 gwiazdek
Dobry produkt
Małgorzata M. - 4/5 gwiazdek
Szybka obsługa ,dobrze zapakowana przesyłka.Polecam
Mariola G. - 5/5 gwiazdek
Grażyna G. - 5/5 gwiazdek
Karolina K. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest super, nie draży skóry i pięknie się nosi. Warte każdej złotówki. Kolory i rozmiary zgadzają się idealnie. Nie było żadnych niespodzianek.
Zelek A. - 5/5 gwiazdek
Natalia F. - 5/5 gwiazdek
Rymarek D. - 5/5 gwiazdek
Zespół odpisał szybko na moje pytania i bardzo pomocnie doradzał. Zamówienie wysłane następnego dnia, a przesyłka dotarła bezpiecznie i dobrze zapakowana. Kupuję tu regularnie, nigdy mnie nie zawiódł i zawsze wracam.
Agnieszka S. - 5/5 gwiazdek
Ceny są przystępne, szczególnie biorąc pod uwagę jakość towaru i szybką dostawę. Na plus słodki dodatek dla człowieka i naklejka z imieniem zawierzaka na kartonie.
Kramer Z. - 4/5 gwiazdek
Zamówiłem we wtorek, a w czwartek już miałem paczkę. Profesjonalnie zapakowana. Miałem pytanie, odpowiedzieli mi tego samego dnia. Bez zbędnych pytań. Dokładnie takie, jakie widać na zdjęciach. Nic nie rozczarowało.
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Z pasją i miłością do zwierząt! Wszystko zaczęło się w 2014 roku od naszej Daisy (golden retrievera), od której imienia powstał sklep zoologiczny DAISY. Dzięki wiedzy, indywidualnemu podejściu i szerokiej ofercie zaufały nam...
Krzysztof S.
Dobry produkt
Małgorzata M.
Szybka obsługa ,dobrze zapakowana przesyłka.Polecam
Mariola G.
Grażyna G.
Karolina K.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest super, nie draży skóry i pięknie się nosi. Warte każdej złotówki. Kolory i rozmiary zgadzają się idealnie. Nie było żadnych niespodzianek.
Zelek A.
Natalia F.
Rymarek D.
Zespół odpisał szybko na moje pytania i bardzo pomocnie doradzał. Zamówienie wysłane następnego dnia, a przesyłka dotarła bezpiecznie i dobrze zapakowana. Kupuję tu regularnie, nigdy mnie nie zawiódł i zawsze wracam.
Agnieszka S.
Ceny są przystępne, szczególnie biorąc pod uwagę jakość towaru i szybką dostawę. Na plus słodki dodatek dla człowieka i naklejka z imieniem zawierzaka na kartonie.
Kramer Z.
Zamówiłem we wtorek, a w czwartek już miałem paczkę. Profesjonalnie zapakowana. Miałem pytanie, odpowiedzieli mi tego samego dnia. Bez zbędnych pytań. Dokładnie takie, jakie widać na zdjęciach. Nic nie rozczarowało.