Malgorzata K. - 5/5 estrelas
Avaliações de clientes Orkiszowe Pola
Avaliação média: 5.0 de 5 com base em 22 avaliações
Monika L. - 5/5 estrelas
baku303 - 5/5 estrelas
Bardzo łatwy i przyjemny proces zamawiania. Szybka wysyłka. Produkty prawdziwe/oryginalne zgodne z opisem. Polecam.
justyna K. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko było idealnie zapakowane. Produkty bardzo dobrej jakości.
Krzysztof K. - 5/5 estrelas
Urszula K. - 5/5 estrelas
Aleksandra K. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko idealnie zapakowane. Pierwsza zakup u nich i jestem zadowolona. Na pewno wrócę.
Magdalena W. - 5/5 estrelas
Wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie może nie przyszło z prędkością łorpową, ale czas realizacji był zgodny z deklaracją na stronie. Polecam i na pewno jeszcze wrócę :)
Beata - 4/5 estrelas
Przesyłka dotarła podarta i długi czas realuzachi zamówienia
Anna K. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane starannie. Chciałabym tylko zapytać, dlaczego płatki owsiane są tak delikatne i zachowują się w gotowaniu, jak błyskawiczne. Nie ma tego w opisie i myślałam, że kupuję zwykłe płatki, które nadają się do powolnego i dłuższego gotowania na małym ogniu Pozdrawiam serdecznie.
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
Avaliações da loja Orkiszowe Pola
Orkiszowe Pola to Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii działające od 2011 roku w Poznaniu, założone przez dwie kobiety - Dorotę Łapę, terapeutkę medycyny chińskiej, oraz Monikę Czarnecką. Centrum prowadzi sklep stacjonarny i...
Avaliações dos Clientes
Malgorzata K.
Monika L.
baku303
Bardzo łatwy i przyjemny proces zamawiania. Szybka wysyłka. Produkty prawdziwe/oryginalne zgodne z opisem. Polecam.
justyna K.
Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko było idealnie zapakowane. Produkty bardzo dobrej jakości.
Krzysztof K.
Urszula K.
Aleksandra K.
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko idealnie zapakowane. Pierwsza zakup u nich i jestem zadowolona. Na pewno wrócę.
Magdalena W.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie może nie przyszło z prędkością łorpową, ale czas realizacji był zgodny z deklaracją na stronie. Polecam i na pewno jeszcze wrócę :)
Beata
Przesyłka dotarła podarta i długi czas realuzachi zamówienia
Anna K.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane starannie. Chciałabym tylko zapytać, dlaczego płatki owsiane są tak delikatne i zachowują się w gotowaniu, jak błyskawiczne. Nie ma tego w opisie i myślałam, że kupuję zwykłe płatki, które nadają się do powolnego i dłuższego gotowania na małym ogniu Pozdrawiam serdecznie.