Malgorzata K. - 5/5 estrellas
Reseñas de clientes Orkiszowe Pola
Calificación promedio: 5.0 de 5 basado en 22 reseñas
Monika L. - 5/5 estrellas
baku303 - 5/5 estrellas
Bardzo łatwy i przyjemny proces zamawiania. Szybka wysyłka. Produkty prawdziwe/oryginalne zgodne z opisem. Polecam.
justyna K. - 5/5 estrellas
Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko było idealnie zapakowane. Produkty bardzo dobrej jakości.
Krzysztof K. - 5/5 estrellas
Urszula K. - 5/5 estrellas
Aleksandra K. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko idealnie zapakowane. Pierwsza zakup u nich i jestem zadowolona. Na pewno wrócę.
Magdalena W. - 5/5 estrellas
Wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie może nie przyszło z prędkością łorpową, ale czas realizacji był zgodny z deklaracją na stronie. Polecam i na pewno jeszcze wrócę :)
Beata - 4/5 estrellas
Przesyłka dotarła podarta i długi czas realuzachi zamówienia
Anna K. - 5/5 estrellas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane starannie. Chciałabym tylko zapytać, dlaczego płatki owsiane są tak delikatne i zachowują się w gotowaniu, jak błyskawiczne. Nie ma tego w opisie i myślałam, że kupuję zwykłe płatki, które nadają się do powolnego i dłuższego gotowania na małym ogniu Pozdrawiam serdecznie.
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
Reseñas de la tienda Orkiszowe Pola
Orkiszowe Pola to Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii działające od 2011 roku w Poznaniu, założone przez dwie kobiety - Dorotę Łapę, terapeutkę medycyny chińskiej, oraz Monikę Czarnecką. Centrum prowadzi sklep stacjonarny i...
Reseñas de Clientes
Malgorzata K.
Monika L.
baku303
Bardzo łatwy i przyjemny proces zamawiania. Szybka wysyłka. Produkty prawdziwe/oryginalne zgodne z opisem. Polecam.
justyna K.
Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko było idealnie zapakowane. Produkty bardzo dobrej jakości.
Krzysztof K.
Urszula K.
Aleksandra K.
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko idealnie zapakowane. Pierwsza zakup u nich i jestem zadowolona. Na pewno wrócę.
Magdalena W.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie może nie przyszło z prędkością łorpową, ale czas realizacji był zgodny z deklaracją na stronie. Polecam i na pewno jeszcze wrócę :)
Beata
Przesyłka dotarła podarta i długi czas realuzachi zamówienia
Anna K.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane starannie. Chciałabym tylko zapytać, dlaczego płatki owsiane są tak delikatne i zachowują się w gotowaniu, jak błyskawiczne. Nie ma tego w opisie i myślałam, że kupuję zwykłe płatki, które nadają się do powolnego i dłuższego gotowania na małym ogniu Pozdrawiam serdecznie.