Avaliações de clientes Selfieroom

Avaliação média: 2.6 de 5 com base em 5 avaliações

Justyna K. - 1/5 estrelas

Rozczarowana całym doświadczeniem, nie będę więcej kupować w Selfieroom.

Marta P. - 5/5 estrelas

Monika T. - 1/5 estrelas

Tydzień temu zamówiłam bluzki u państwa do tej pory jeszcze do mnie nie doszły w poniedziałek została utworzona przesyłka i do tej pory nic nie mam. Nie mogę się z państwem skontaktować bo nie odbieracie telefonów nie odpisujecie na maile ani na wiadomości przez Messenger proszę się ze mną skontaktować!!! Paczka utknęła gdzieś w transporcie od poniedziałku i nikt mnie nie informuje co się dzieje. Numer do sklepu nie działa albo nikt nie odbiera - jak się skontaktować w takim przypadku? Zamawianie u nich to strata czasu - ignorują klientów i nie potrafią zorganizować wysyłki. Po takim doświadczeniu nigdy więcej tu nie kupuję i radziłabym innym się zastanowić.

Avaliações de compra verificadas

Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Loja verificada

Avaliações da loja Selfieroom

Selfieroom to polska marka odzieżowa prowadząca sklep internetowy z modną odzieżą damską, oferująca wysokiej jakości sukienki, spódnice, bluzki oraz biżuterię w tym kolczyki i naszyjniki w złotym kolorze, biżuterię ze sztucznych...

2.6/5

Baseado em 5 avaliações

+2 novas avaliações nos últimos 30 dias

Avaliações dos Clientes

Justyna K.

Há 1 meses
1.0/5

Rozczarowana całym doświadczeniem, nie będę więcej kupować w Selfieroom.

Resposta da loja

Dzień dobry, przykro nam, że zakupy w Selfieroom nie spełniły Pani oczekiwań. Zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego chcielibyśmy lepiej poznać sytuację i spróbować ją wyjaśnić. Prosimy o kontakt prywatny z numerem zamówienia — postaramy się pomóc.

Marta P.

Há 1 meses
5.0/5

Monika T.

Há 1 meses
1.0/5

Tydzień temu zamówiłam bluzki u państwa do tej pory jeszcze do mnie nie doszły w poniedziałek została utworzona przesyłka i do tej pory nic nie mam. Nie mogę się z państwem skontaktować bo nie odbieracie telefonów nie odpisujecie na maile ani na wiadomości przez Messenger proszę się ze mną skontaktować!!! Paczka utknęła gdzieś w transporcie od poniedziałku i nikt mnie nie informuje co się dzieje. Numer do sklepu nie działa albo nikt nie odbiera - jak się skontaktować w takim przypadku? Zamawianie u nich to strata czasu - ignorują klientów i nie potrafią zorganizować wysyłki. Po takim doświadczeniu nigdy więcej tu nie kupuję i radziłabym innym się zastanowić.

Resposta da loja

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za całą sytuację oraz stres związany z zamówieniem. Rozumiemy Pani zdenerwowanie i całkowicie zgadzamy się, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Sprawdziliśmy sprawę i niestety problem powstał po stronie przewoźnika — przesyłka została zagubiona w transporcie. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że odpowiadaliśmy na bieżąco na wiadomości mailowe, jednak wiemy, że przy całym zamieszaniu komunikacja mogła być niewystarczająca i mogła Pani odnieść inne wrażenie. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Client:56435828

Allegro
Há 4 meses
5.0/5

ewulek2091

Allegro
Há 5 meses
1.0/5