Gabriela L. - 5/5 gwiazdek
Opinie klientów Rolniczezakupy
Średnia ocena: 4.5 na 5 na podstawie 21 opinii
Krzysztof T. - 5/5 gwiazdek
Mam dobre doświadczenia i mogę polecić zakupy tutaj.
Małgorzata S. - 5/5 gwiazdek
Leszek S. - 5/5 gwiazdek
Zamówiony towar został dostarczony szybko i zgodnie z opisem.
Anastasiia B. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko zapakowane super starannie. Za taką jakość i wybór ceny są fair, nie czuję się oszukana. Strona jest przejrzysta, szybko się poruszam i wiem gdzie znaleźć to czego
Adam G. - 4/5 gwiazdek
Już drugi raz kupuję, za każdym razem bez rozczarowań. RolniczeZakupy to solidny wybór.
Jadwiga K. - 5/5 gwiazdek
Kamil K. - 1/5 gwiazdek
Nie polecam, całe zakupy to była strata czasu.
Wiesław O. - 5/5 gwiazdek
Edyta C. - 5/5 gwiazdek
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Opinie o sklepie Rolniczezakupy
RolniczeZakupy.pl to wielobranżowy sklep internetowy oferujący szeroki asortyment produktów z różnych kategorii życia codziennego. Sklep oferuje artykuły spożywcze, chemię, produkty zdrowia i urody, artykuły dla dzieci, artykuły...
Opinie klientów
Gabriela L.
Krzysztof T.
Mam dobre doświadczenia i mogę polecić zakupy tutaj.
Małgorzata S.
Leszek S.
Zamówiony towar został dostarczony szybko i zgodnie z opisem.
Anastasiia B.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko zapakowane super starannie. Za taką jakość i wybór ceny są fair, nie czuję się oszukana. Strona jest przejrzysta, szybko się poruszam i wiem gdzie znaleźć to czego
Adam G.
Już drugi raz kupuję, za każdym razem bez rozczarowań. RolniczeZakupy to solidny wybór.
Jadwiga K.
Kamil K.
Nie polecam, całe zakupy to była strata czasu.
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że zakupy nie spełniły Pana oczekiwań i zostały odebrane jako strata czasu. Zależy nam na poznaniu przyczyn takiej oceny, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Każda uwaga pomaga nam udoskonalać jakość naszych usług.
Wiesław O.
Dziękujemy za 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy pozytywną ocenę i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów. Zapraszamy ponownie!
Edyta C.