JAROSŁAW W. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłem w poniedziałek, a w czwartek już miałem paczkę. Wszystko zapakowane jak trzeba. Napisałem pytanie do sklepu, a odpowiedź dostałem w kilka godzin. Bardzo profesjonalnie. Za taką cenę nie spodziewałem się takiej jakości. Zdecydowanie warto. Produkt wygląda identycznie jak w opisie. Żadnych niespodzianek, wszystko się zgadza. Pierwsza zakupka u nich i jestem zadowolony. Na pewno będę tu zamawiać ponownie.