Hubert R. - 5/5 estrelas
Avaliações de clientes Optimumbhp
Avaliação média: 3.8 de 5 com base em 35 avaliações
Łukasz M. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane starannie, nic się nie stłuczło. Ekipa odpowiada szybko na pytania, wszystko jasno wytłumaczyli bez zbędnych słów.
Andrzej H. - 3/5 estrelas
ZDZISŁAWA Z. - 5/5 estrelas
Beata R. - 5/5 estrelas
Wioleta K. - 5/5 estrelas
RAFAŁ J. - 5/5 estrelas
Witam wszystko do tej pory ok. Ale najważniejsze jest jak będą spodnie pasowały 😎
Ilona S. - 5/5 estrelas
Produkty dokładnie takie, jak na zdjęciach. Nic się nie różniło, wszystko w porządku. Za taką jakość ta cena to naprawdę uczciwa deal.
KATARZYNA P. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było dobrze zapakowane i bez żadnych uszkodzeń. Zespół odpowiadał na pytania szybko i zawsze pomocnie, wiadomo że mają wiedzę w temacie. Na stronie wszystko jest jasno opisane, nie było żadnych niespodzianek po otrzymaniu towaru. Ceny są fair, szczególnie biorąc pod uwagę jakość towaru i szybkość dostarczenia.
Natalia W. - 5/5 estrelas
Kupuję drugi raz, bo pierwsza transakcja poszła bez problemów, warto tu robić zakupy. Zespół odpowiadał szybko na moje pytania, wszystko jasno wyjaśnili, bardzo pomocni. Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane, nic się nie uszkdziło.
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
Avaliações da loja Optimumbhp
OptimumBHP.pl to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży odzieży roboczej ochronnej i butów BHP dla pracowników różnych branż. Firma oferuje wysokiej jakości ubrania i akcesoria robocze, które spełniają swoje funkcje...
Avaliações dos Clientes
Hubert R.
Łukasz M.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane starannie, nic się nie stłuczło. Ekipa odpowiada szybko na pytania, wszystko jasno wytłumaczyli bez zbędnych słów.
Andrzej H.
ZDZISŁAWA Z.
Beata R.
Wioleta K.
RAFAŁ J.
Witam wszystko do tej pory ok. Ale najważniejsze jest jak będą spodnie pasowały 😎
Ilona S.
Produkty dokładnie takie, jak na zdjęciach. Nic się nie różniło, wszystko w porządku. Za taką jakość ta cena to naprawdę uczciwa deal.
KATARZYNA P.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było dobrze zapakowane i bez żadnych uszkodzeń. Zespół odpowiadał na pytania szybko i zawsze pomocnie, wiadomo że mają wiedzę w temacie. Na stronie wszystko jest jasno opisane, nie było żadnych niespodzianek po otrzymaniu towaru. Ceny są fair, szczególnie biorąc pod uwagę jakość towaru i szybkość dostarczenia.
Natalia W.
Kupuję drugi raz, bo pierwsza transakcja poszła bez problemów, warto tu robić zakupy. Zespół odpowiadał szybko na moje pytania, wszystko jasno wyjaśnili, bardzo pomocni. Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane, nic się nie uszkdziło.