Andrzej Ł. - 5/5 estrelas
Obsługa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Paczka przyszła szybciej, niż zakładałem. Na bieżąco dostawałem informacje o zamówieniu.
Avaliação média: 5.0 de 5 com base em 32 avaliações
Andrzej Ł. - 5/5 estrelas
Obsługa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Paczka przyszła szybciej, niż zakładałem. Na bieżąco dostawałem informacje o zamówieniu.
Katarzyna M. - 5/5 estrelas
Miła obsługa i bardzo szybka wysyłka. Produkty super zapakowane. 🌸
Matylda D. - 5/5 estrelas
Super szybka dostawa, pięknie spakowane, polecam!
Ewa O. - 5/5 estrelas
Polecam sklep internetowy Noteka. Szybka i bezpieczna dostawa, a etui bardzo ładne, inne niż są na rynku.
Zuzanna - 5/5 estrelas
Kocham ten sklep i często do niego wracam. Najwspanialsze zeszyty i akcesoria, cudowna obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Paczki zapakowane z miłością 🩷
Aldona B. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, we wtorek już miałam paczkę. Super sprawnie! Wszystko było starannie zapakowane, nic się nie przewróciło mimo drogi. Łatwo się znalazło informacje o zamówieniu, wszystko jasne od razu.
Aleksandra K. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Materiały są naprawdę solidne, widać że sklepie dbają o to co sprzedają. Łatwo się znalazło co szukałam, wszystko było dobrze opisane i bez zamieszania. Za tę jakość ceny są naprawdę rozsądne, nie czułam si
Marta T. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w piątek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Miałam pytanie przed zamówieniem i szybko mi odpowiedzieli, bardzo miłe podejście.
Agnieszka B. - 5/5 estrelas
Wszystkie zamówione produkty zgodne z zamówieniem. Paczka starannie zapakowana, szybka przesyłka. Bardzo polecam sklep, bo sama zrobiłam już kolejne zamówienie.
Beata L. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są dokładnie takie, jak na zdjęciach. Materiały wysokiej klasy, widać, że to nie tandetka. Miałam pytanie do sklepu, odpowiedzieli mi w ciągu pół godziny. Profesjonalnie i miło. Niezawodny sklep, który nie rozczarowuje.
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

NOTEKA to papierniczy concept store założony w 2015 roku oferujący szeroki asortyment artykułów papierniczych i piśmienniczych: notesy, notatniki, plannery i kalendarze, pióra wieczne, długopisy, ołówki, atramenty, akcesoria do...
Andrzej Ł.
Obsługa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Paczka przyszła szybciej, niż zakładałem. Na bieżąco dostawałem informacje o zamówieniu.
Katarzyna M.
Miła obsługa i bardzo szybka wysyłka. Produkty super zapakowane. 🌸
Matylda D.
Super szybka dostawa, pięknie spakowane, polecam!
Ewa O.
Polecam sklep internetowy Noteka. Szybka i bezpieczna dostawa, a etui bardzo ładne, inne niż są na rynku.
Zuzanna
Kocham ten sklep i często do niego wracam. Najwspanialsze zeszyty i akcesoria, cudowna obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Paczki zapakowane z miłością 🩷
Aldona B.
Zamówiłam w poniedziałek, we wtorek już miałam paczkę. Super sprawnie! Wszystko było starannie zapakowane, nic się nie przewróciło mimo drogi. Łatwo się znalazło informacje o zamówieniu, wszystko jasne od razu.
Aleksandra K.
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Materiały są naprawdę solidne, widać że sklepie dbają o to co sprzedają. Łatwo się znalazło co szukałam, wszystko było dobrze opisane i bez zamieszania. Za tę jakość ceny są naprawdę rozsądne, nie czułam si
Marta T.
Zamówiłam w piątek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Miałam pytanie przed zamówieniem i szybko mi odpowiedzieli, bardzo miłe podejście.
Agnieszka B.
Wszystkie zamówione produkty zgodne z zamówieniem. Paczka starannie zapakowana, szybka przesyłka. Bardzo polecam sklep, bo sama zrobiłam już kolejne zamówienie.
Beata L.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są dokładnie takie, jak na zdjęciach. Materiały wysokiej klasy, widać, że to nie tandetka. Miałam pytanie do sklepu, odpowiedzieli mi w ciągu pół godziny. Profesjonalnie i miło. Niezawodny sklep, który nie rozczarowuje.