Andrzej Ł. - 5/5 estrellas
Obsługa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Paczka przyszła szybciej, niż zakładałem. Na bieżąco dostawałem informacje o zamówieniu.
Calificación promedio: 5.0 de 5 basado en 32 reseñas
Andrzej Ł. - 5/5 estrellas
Obsługa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Paczka przyszła szybciej, niż zakładałem. Na bieżąco dostawałem informacje o zamówieniu.
Katarzyna M. - 5/5 estrellas
Miła obsługa i bardzo szybka wysyłka. Produkty super zapakowane. 🌸
Matylda D. - 5/5 estrellas
Super szybka dostawa, pięknie spakowane, polecam!
Ewa O. - 5/5 estrellas
Polecam sklep internetowy Noteka. Szybka i bezpieczna dostawa, a etui bardzo ładne, inne niż są na rynku.
Zuzanna - 5/5 estrellas
Kocham ten sklep i często do niego wracam. Najwspanialsze zeszyty i akcesoria, cudowna obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Paczki zapakowane z miłością 🩷
Aldona B. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, we wtorek już miałam paczkę. Super sprawnie! Wszystko było starannie zapakowane, nic się nie przewróciło mimo drogi. Łatwo się znalazło informacje o zamówieniu, wszystko jasne od razu.
Aleksandra K. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Materiały są naprawdę solidne, widać że sklepie dbają o to co sprzedają. Łatwo się znalazło co szukałam, wszystko było dobrze opisane i bez zamieszania. Za tę jakość ceny są naprawdę rozsądne, nie czułam si
Marta T. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w piątek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Miałam pytanie przed zamówieniem i szybko mi odpowiedzieli, bardzo miłe podejście.
Agnieszka B. - 5/5 estrellas
Wszystkie zamówione produkty zgodne z zamówieniem. Paczka starannie zapakowana, szybka przesyłka. Bardzo polecam sklep, bo sama zrobiłam już kolejne zamówienie.
Beata L. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są dokładnie takie, jak na zdjęciach. Materiały wysokiej klasy, widać, że to nie tandetka. Miałam pytanie do sklepu, odpowiedzieli mi w ciągu pół godziny. Profesjonalnie i miło. Niezawodny sklep, który nie rozczarowuje.
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

NOTEKA to papierniczy concept store założony w 2015 roku oferujący szeroki asortyment artykułów papierniczych i piśmienniczych: notesy, notatniki, plannery i kalendarze, pióra wieczne, długopisy, ołówki, atramenty, akcesoria do...
Andrzej Ł.
Obsługa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Paczka przyszła szybciej, niż zakładałem. Na bieżąco dostawałem informacje o zamówieniu.
Katarzyna M.
Miła obsługa i bardzo szybka wysyłka. Produkty super zapakowane. 🌸
Matylda D.
Super szybka dostawa, pięknie spakowane, polecam!
Ewa O.
Polecam sklep internetowy Noteka. Szybka i bezpieczna dostawa, a etui bardzo ładne, inne niż są na rynku.
Zuzanna
Kocham ten sklep i często do niego wracam. Najwspanialsze zeszyty i akcesoria, cudowna obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Paczki zapakowane z miłością 🩷
Aldona B.
Zamówiłam w poniedziałek, we wtorek już miałam paczkę. Super sprawnie! Wszystko było starannie zapakowane, nic się nie przewróciło mimo drogi. Łatwo się znalazło informacje o zamówieniu, wszystko jasne od razu.
Aleksandra K.
Zamówiłam w poniedziałek, w środę już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Materiały są naprawdę solidne, widać że sklepie dbają o to co sprzedają. Łatwo się znalazło co szukałam, wszystko było dobrze opisane i bez zamieszania. Za tę jakość ceny są naprawdę rozsądne, nie czułam si
Marta T.
Zamówiłam w piątek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko starannie zapakowane. Miałam pytanie przed zamówieniem i szybko mi odpowiedzieli, bardzo miłe podejście.
Agnieszka B.
Wszystkie zamówione produkty zgodne z zamówieniem. Paczka starannie zapakowana, szybka przesyłka. Bardzo polecam sklep, bo sama zrobiłam już kolejne zamówienie.
Beata L.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Produkty są dokładnie takie, jak na zdjęciach. Materiały wysokiej klasy, widać, że to nie tandetka. Miałam pytanie do sklepu, odpowiedzieli mi w ciągu pół godziny. Profesjonalnie i miło. Niezawodny sklep, który nie rozczarowuje.