Opinie klientów NOTEKA

Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 22 opinii

Katarzyna - 5/5 gwiazdek

Zamówienie przyszło bardzo szybko, wszystko było starannie zapakowane. Kupuję tu po raz kolejny i będę kupować dalej.

Malgorzata W. - 5/5 gwiazdek

To mój ukochany sklep. Szybko odpowiadają na pytania, doradzają. Produkty na najwyższym poziomie i bardzo szybka wysyłka.

Julek - 5/5 gwiazdek

Jeżeli się nie mylę to Noteka jako jedyna firma w Polsce sprzedaje produkty Trolls Paper. Stosunkowo bardzo szybko panie sprowadziły z Korei upragnione przeze mnie notesy. Przesyłka zapakowana jak prezent. Rozpakowywanie to przyjemność sama w sobie. Bardzo doceniam taką dbałość o szczegóły. Dziękuję!

Andrzej Z. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Wszystko zapakowane starannie. Łatwo znaleźć to, czego szukam. Kategorie dobrze zorganizowane i filtry działają bez zarzutu. Miałem pytanie przez chat, dostałem odpowiedź w kilka minut. Bez czekania. Porównywałem z konkurencją — tutaj jest naprawdę konkurencyjnie i bez niespodzianek. Trzeci raz zamawiałem — każdy raz bez problemów. Warto tu

Ewelina J. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w piątek, a już we wtorek miałam paczkę. Wszystko było owinięte bez zarzutu.

Bohdan A. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłem w piątek, a we wtorek już miałem paczkę. Noteka nie zawodzi. Wszystko dotarło w idealnym stanie, opakowanie solidne i bezpieczne. Strona intuitywna, szybko znalazłem co chciałem i bez problemów sfinalizowałem zamówienie.

Marta Ł. - 5/5 gwiazdek

Piękna paczka i jej zawartość :) Szczerze polecam!

Katarzyna S. - 5/5 gwiazdek

Maja T. - 5/5 gwiazdek

Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko było idealnie zapakowane. To było już moje kolejne zamówienie w Notece, zawsze jestem bardzo zadowolona. Samo odpakowanie paczki jest pięknym doświadczeniem, bo zapakowanie za każdym razem jest cudne.

Agata F. - 5/5 gwiazdek

Profesjonalny sklep, który robi swoje dobrze. Będę tu kupować znowu.

Zweryfikowane opinie zakupowe

Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Za co klienci cenią ten sklep

Na podstawie 22 opinii klientów

  • Wysoka jakość

    Produkty są w pełni zgodne z opisem i spełniają oczekiwania jakościowe.

  • Szybka dostawa

    Klienci chwalą bardzo szybki czas realizacji zamówienia i wysyłkę.

  • Świetny kontakt

    Profesjonalna obsługa, pomocne doradztwo i sprawna komunikacja.

Zweryfikowany sklep

Opinie o sklepie NOTEKA

NOTEKA to papierniczy concept store założony w 2015 roku oferujący szeroki asortyment artykułów papierniczych i piśmienniczych: notesy, notatniki, plannery i kalendarze, pióra wieczne, długopisy, ołówki, atramenty, akcesoria do...

Okopowa 109, Łódź 91-849
+48 508 710 460
5.0/5

Na podstawie 22 opinii

+60 nowych opinii w ostatnich 30 dniach

Opinie klientów

Katarzyna

Dzisiaj
5.0/5

Zamówienie przyszło bardzo szybko, wszystko było starannie zapakowane. Kupuję tu po raz kolejny i będę kupować dalej.

Malgorzata W.

Wczoraj
5.0/5

To mój ukochany sklep. Szybko odpowiadają na pytania, doradzają. Produkty na najwyższym poziomie i bardzo szybka wysyłka.

Julek

2 dni temu
5.0/5

Jeżeli się nie mylę to Noteka jako jedyna firma w Polsce sprzedaje produkty Trolls Paper. Stosunkowo bardzo szybko panie sprowadziły z Korei upragnione przeze mnie notesy. Przesyłka zapakowana jak prezent. Rozpakowywanie to przyjemność sama w sobie. Bardzo doceniam taką dbałość o szczegóły. Dziękuję!

Andrzej Z.

2 dni temu
5.0/5

Zamówiłem w poniedziałek, a w środę już miałem paczkę. Wszystko zapakowane starannie. Łatwo znaleźć to, czego szukam. Kategorie dobrze zorganizowane i filtry działają bez zarzutu. Miałem pytanie przez chat, dostałem odpowiedź w kilka minut. Bez czekania. Porównywałem z konkurencją — tutaj jest naprawdę konkurencyjnie i bez niespodzianek. Trzeci raz zamawiałem — każdy raz bez problemów. Warto tu

Ewelina J.

1 tygodni temu
5.0/5

Zamówiłam w piątek, a już we wtorek miałam paczkę. Wszystko było owinięte bez zarzutu.

Bohdan A.

1 tygodni temu
5.0/5

Zamówiłem w piątek, a we wtorek już miałem paczkę. Noteka nie zawodzi. Wszystko dotarło w idealnym stanie, opakowanie solidne i bezpieczne. Strona intuitywna, szybko znalazłem co chciałem i bez problemów sfinalizowałem zamówienie.

Marta Ł.

1 tygodni temu
5.0/5

Piękna paczka i jej zawartość :) Szczerze polecam!

Katarzyna S.

1 tygodni temu
5.0/5

Maja T.

1 tygodni temu
5.0/5

Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko było idealnie zapakowane. To było już moje kolejne zamówienie w Notece, zawsze jestem bardzo zadowolona. Samo odpakowanie paczki jest pięknym doświadczeniem, bo zapakowanie za każdym razem jest cudne.

Agata F.

1 tygodni temu
5.0/5

Profesjonalny sklep, który robi swoje dobrze. Będę tu kupować znowu.