Reseñas de clientes Modelarnia 3D

Calificación promedio: 2.3 de 5 basado en 3 reseñas

Elżbieta W. - 1/5 estrellas

Jestem bardzo niezadowolona z państwa usług. Czekam na przesyłka 9 dzień, pisałam na mejla zero odpowiedzi . Pisałam kilka razy w sprawie zamówienia, nikt nie odpisał. Żadnej komunikacji ze strony sklepu.

Jacek D. - 1/5 estrellas

Zamówione ponad tydzien temu, dostaje SMS zeby ocenić sklep, a przesyłka nawet nie wysłana. Chyba cos jest nie tak.

Sebastian C. - 5/5 estrellas

Zamówiłem w piątek, a we wtorek już miałem paczkę. Modelarnia 3D nie grzeszy powolnością. Modele wychodzą czyste, bez zacieków, detale wyraźne. Widać, że mają porządny sprzęt. Wszystko zapakowane solidnie, nic się nie przesunęło w drodze. Doceniam takie podejście. Za taką jakość i czas realizacji ceny są fair. Nie zarabiają na grubej marży. Jeśli szukasz niezawodnego drukarza 3D, Modelarnia 3D to strzał w dziesiątkę.

Reseñas de tiendas/Modelarnia 3D

Reseñas de compra verificadas

Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

Tienda verificada

Reseñas de la tienda Modelarnia 3D

Modelarnia 3D to polski sklep internetowy z siedzibą w Przeźmierowie koło Poznania, specjalizujący się w produkcji i sprzedaży wydruków 3D oraz gadżetów. Firma produkuje wszystkie swoje produkty samodzielnie w Polsce, oferując...

ul. Kwiatowa 49, 62-081 Przeźmierowo, Polska
sklep@modelarnia3d.pl+48 697 757 492
2.3/5

Basado en 3 reseñas

+3 nuevas opiniones en los últimos 30 días

Reseñas de Clientes

Elżbieta W.

Ayer
1.0/5

Jestem bardzo niezadowolona z państwa usług. Czekam na przesyłka 9 dzień, pisałam na mejla zero odpowiedzi . Pisałam kilka razy w sprawie zamówienia, nikt nie odpisał. Żadnej komunikacji ze strony sklepu.

Respuesta de la tienda

Dzień dobry Pani Elżbieto, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pisaliśmy wczoraj wiadomości do naszych klientów, którzy zamówili nosidła w ostatnim czasie o tym, że mamy bardzo dużą liczbę zamówień ale do końca tego tygodnia robimy co możemy aby dosłać zamówienia do klientów. Pani zamówienie już czeka na odbiór kuriera. Najpóźniej jutro wyjedzie do Pani.

Jacek D.

Hace 1 semanas
1.0/5

Zamówione ponad tydzien temu, dostaje SMS zeby ocenić sklep, a przesyłka nawet nie wysłana. Chyba cos jest nie tak.

Respuesta de la tienda

Cześć, Dziękuję za ocenę. W ostatnim czasie nasze skrzynki zyskały bardzo na popularności i czas realizacji się wydłużył. System wysyłający prośby o oceny niestety nie łapie statusów zamówień tylko automatycznie wysyła wiadomości. Pracujemy nad tym aby zwiększyć wydajność produkcyjną. Przepraszamy za sytuację. Dobra wiadomość jest taka, że Twoje zamówienie dzisiaj jest zaplanowane do wysyłki, tak więc liczymy, że ta ocena po otrzymaniu produktu ulegnie poprawie :)

Sebastian C.

Hace 1 meses
5.0/5

Zamówiłem w piątek, a we wtorek już miałem paczkę. Modelarnia 3D nie grzeszy powolnością. Modele wychodzą czyste, bez zacieków, detale wyraźne. Widać, że mają porządny sprzęt. Wszystko zapakowane solidnie, nic się nie przesunęło w drodze. Doceniam takie podejście. Za taką jakość i czas realizacji ceny są fair. Nie zarabiają na grubej marży. Jeśli szukasz niezawodnego drukarza 3D, Modelarnia 3D to strzał w dziesiątkę.

Respuesta de la tienda

Bardzo dziękujemy za opinię :)