Reseñas de clientes Merinowca

Calificación promedio: 5.0 de 5 basado en 3 reseñas

Aleksandra K. - 5/5 estrellas

Merino jest naprawdę miękkie i przewiewne, czuć że to najwyższa półka. Mamy już kilka ubrań z merino, ale chyba jeszcze nigdy tak mięciutkiego i przyjemnego jak z Merinowcy. Bluza idealna na chłodne poranki i wieczory, idealna grubość i ponadczasowy krój. Leży idealnie i myślę że starczy na dłużej. Warto zainwestować w porządny produkt, z którego będzie się korzystać codziennie. Polecam Merinowcę każdemu.

KRYSTYNA O. - 5/5 estrellas

Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczone skarpetki. Osoba leżąca ma cieplutkie nogi. Skarpetki nie uciskają.

Paulina A. - 5/5 estrellas

Szybka i sprawna wysyłka. Bardzo ładnie zapakowane. Skarpetki miłe w dotyku i wygodne. Koszulka kupiona jako prezent na dzień dziecka 😉

Reseñas de compra verificadas

Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

Tienda verificada

Reseñas de la tienda Merinowca

Merinowca (merinowca.pl) to polski sklep internetowy specjalizujący się w produkcji i sprzedaży odzieży oraz akcesoriów wykonanych wyłącznie z naturalnej wełny merynosów. Oferta sklepu obejmuje przede wszystkim produkty dla...

Minerska 26k/2, 94-304 Łódź
kontakt@merinowca.pl607870607 / 665335925
5.0/5

Basado en 3 reseñas

+1 nuevas opiniones en los últimos 30 días

Reseñas de Clientes

Aleksandra K.

Hace 3 semanas
5.0/5

Merino jest naprawdę miękkie i przewiewne, czuć że to najwyższa półka. Mamy już kilka ubrań z merino, ale chyba jeszcze nigdy tak mięciutkiego i przyjemnego jak z Merinowcy. Bluza idealna na chłodne poranki i wieczory, idealna grubość i ponadczasowy krój. Leży idealnie i myślę że starczy na dłużej. Warto zainwestować w porządny produkt, z którego będzie się korzystać codziennie. Polecam Merinowcę każdemu.

KRYSTYNA O.

Hace 1 meses
5.0/5

Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczone skarpetki. Osoba leżąca ma cieplutkie nogi. Skarpetki nie uciskają.

Paulina A.

Hace 1 meses
5.0/5

Szybka i sprawna wysyłka. Bardzo ładnie zapakowane. Skarpetki miłe w dotyku i wygodne. Koszulka kupiona jako prezent na dzień dziecka 😉