Jolanta M. - 5/5 estrelas
Towar przyszedł w doskonałym stanie, wszystko solidnie wykonane. Nic do zarzucenia. LART to wiarygodny sklep, który warto odwiedzić. Wrócę tutaj na pewno. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miał
Avaliação média: 4.7 de 5 com base em 17 avaliações
Jolanta M. - 5/5 estrelas
Towar przyszedł w doskonałym stanie, wszystko solidnie wykonane. Nic do zarzucenia. LART to wiarygodny sklep, który warto odwiedzić. Wrócę tutaj na pewno. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miał
Danuta P. - 1/5 estrelas
Renata S. - 5/5 estrelas
Justyna W. - 5/5 estrelas
Bardzo szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Beata D. - 5/5 estrelas
Daria B. - 5/5 estrelas
Materiał jest naprawdę solidny, nie tani plastic. Widać, że dbają o detale. Kolory i wykonanie zgadzają się ze zdjęciami ze sklepu. Bez niespodzianek. Nie najnajtaniej, ale biorąc pod uwagę jakość, to uczciwa cena. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Miałam pytanie przed zakupem i od razu mi odpowiedzieli. Fachowo i miło.
Jolanta O. - 5/5 estrelas
Magdalena F. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana.
KAROLINA L. - 5/5 estrelas
Za taką cenę nie spodziewałam się tak dobrego materiału. Naprawdę warto.
Agata P. - 5/5 estrelas
Wszystko było tak dokładnie zabezpieczone, że aż szkoda było rozpakować. Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super szybko!
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
LART to profesjonalny sklep internetowy specjalizujący się w kompleksowym wyposażeniu salonów kosmetycznych i produktach do stylizacji paznokci. Firma oferuje lakiery hybrydowe, żelowe i tytanowe, akcesoria do manicure,...
Jolanta M.
Towar przyszedł w doskonałym stanie, wszystko solidnie wykonane. Nic do zarzucenia. LART to wiarygodny sklep, który warto odwiedzić. Wrócę tutaj na pewno. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miał
Danuta P.
Renata S.
Justyna W.
Bardzo szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Beata D.
Daria B.
Materiał jest naprawdę solidny, nie tani plastic. Widać, że dbają o detale. Kolory i wykonanie zgadzają się ze zdjęciami ze sklepu. Bez niespodzianek. Nie najnajtaniej, ale biorąc pod uwagę jakość, to uczciwa cena. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Miałam pytanie przed zakupem i od razu mi odpowiedzieli. Fachowo i miło.
Jolanta O.
Magdalena F.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana.
KAROLINA L.
Za taką cenę nie spodziewałam się tak dobrego materiału. Naprawdę warto.
Agata P.
Wszystko było tak dokładnie zabezpieczone, że aż szkoda było rozpakować. Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super szybko!