Jolanta M. - 5/5 gwiazdek
Towar przyszedł w doskonałym stanie, wszystko solidnie wykonane. Nic do zarzucenia. LART to wiarygodny sklep, który warto odwiedzić. Wrócę tutaj na pewno. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miał
Średnia ocena: 4.7 na 5 na podstawie 17 opinii
Jolanta M. - 5/5 gwiazdek
Towar przyszedł w doskonałym stanie, wszystko solidnie wykonane. Nic do zarzucenia. LART to wiarygodny sklep, który warto odwiedzić. Wrócę tutaj na pewno. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miał
Danuta P. - 1/5 gwiazdek
Renata S. - 5/5 gwiazdek
Justyna W. - 5/5 gwiazdek
Bardzo szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Beata D. - 5/5 gwiazdek
Daria B. - 5/5 gwiazdek
Materiał jest naprawdę solidny, nie tani plastic. Widać, że dbają o detale. Kolory i wykonanie zgadzają się ze zdjęciami ze sklepu. Bez niespodzianek. Nie najnajtaniej, ale biorąc pod uwagę jakość, to uczciwa cena. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Miałam pytanie przed zakupem i od razu mi odpowiedzieli. Fachowo i miło.
Jolanta O. - 5/5 gwiazdek
Magdalena F. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana.
KAROLINA L. - 5/5 gwiazdek
Za taką cenę nie spodziewałam się tak dobrego materiału. Naprawdę warto.
Agata P. - 5/5 gwiazdek
Wszystko było tak dokładnie zabezpieczone, że aż szkoda było rozpakować. Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super szybko!
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
LART to profesjonalny sklep internetowy specjalizujący się w kompleksowym wyposażeniu salonów kosmetycznych i produktach do stylizacji paznokci. Firma oferuje lakiery hybrydowe, żelowe i tytanowe, akcesoria do manicure,...
Jolanta M.
Towar przyszedł w doskonałym stanie, wszystko solidnie wykonane. Nic do zarzucenia. LART to wiarygodny sklep, który warto odwiedzić. Wrócę tutaj na pewno. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miał
Danuta P.
Renata S.
Justyna W.
Bardzo szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Beata D.
Daria B.
Materiał jest naprawdę solidny, nie tani plastic. Widać, że dbają o detale. Kolory i wykonanie zgadzają się ze zdjęciami ze sklepu. Bez niespodzianek. Nie najnajtaniej, ale biorąc pod uwagę jakość, to uczciwa cena. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Miałam pytanie przed zakupem i od razu mi odpowiedzieli. Fachowo i miło.
Jolanta O.
Magdalena F.
Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Świetnie zapakowana.
KAROLINA L.
Za taką cenę nie spodziewałam się tak dobrego materiału. Naprawdę warto.
Agata P.
Wszystko było tak dokładnie zabezpieczone, że aż szkoda było rozpakować. Zamówiłam w poniedziałek, a środę już miałam paczkę. Super szybko!