Anita P. - 5/5 gwiazdek
Opinie klientów Joanna Muzyk Atelier
Średnia ocena: 4.3 na 5 na podstawie 28 opinii
Katarzyna R. - 3/5 gwiazdek
Długi czas nadania paczki
Paulina B. - 5/5 gwiazdek
Anastazja - 1/5 gwiazdek
Na stronie internetowej sklepu piszą, że wysyłka w ciągu 48h, na instagramie na każdej relacji piszą, ze wysyłka w ciągu 24h. Zamówiłam komplet w niedzielę , odebrałam dopiero w piątek. Na zdjęciach ładnie wyglądają rzeczy, natomiast w rzeczywistości komplet który zamówiłam za 400 zł bardziej przypomina piżamę, niż elegancką koszulę + szorty. Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego, rozczarowujące.
Aleksandra A. - 5/5 gwiazdek
Jestem zachwycona obsługą mojego zamówienia oraz szybkiej realizacji. Komplet dolce cudowny jest !
Barbara D. - 1/5 gwiazdek
Zamówiłam produkt i opłaciłam go3 dni temu , wysyłka miała nastąpić w ciągu 24 godzin . nie mam do tej pory żadnych wiadomości na temat dostawy produktu . Od lat robię zakupy internetowo i po raz pierwszy zdarza mi się taka sytuacja . kontaktowałam się na chat ale podobno Państwo byli zajęci i nie dostałam informacji .
Sylwia S. - 5/5 gwiazdek
Cena jest uczciwa biorąc pod uwagę jakość i wykonanie tego atelier.
Bartłomiej L. - 5/5 gwiazdek
Wszystko ok
Magdalena - 1/5 gwiazdek
Nie polecam i radzę dobrze przemyśleć zakupy w sklepie joannamuzyk.pl Dokonałam zwrotu zamówienia (nr. 483315) , który dotarł do sprzedawcy 16.04, a do 04.05 nadal nie otrzymałam pieniędzy, mimo że ustawowy termin już dawno minął. (Dodam, iż zwrot wysłałam następnego dnia po otrzymaniu zamówienia). 30.04 po wysłaniu maila dostałam informację, że zwrot zostanie wykonany jeszcze tego samego dnia – do dziś środków brak. Po kontakcie dzisiaj rano (04.05) otrzymałam informację, że zgłoszą to do księgowości, bez słowa wyjaśnienia, przepraszam i chęci załatwienia tej sprawy priorytetowo. Jest wieczór, środków nadal brak… Jeśli nie chcecie tracić czasu i nerwów na dopominanie się o zwrot, lepiej poszukać innego sklepu.
Marysia C. - 3/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a przesyłka dotarła w środę. Wszystko było starannie zapakowane. Niestety sam produkt bardzo tandetny, materiał i marszczenie bardzo kiczowate, czego nie było widać na zdjęciach produktowych. Bardzo nie w porządku. Zawiodłam się, rozmiar XS też wypada na większy. Produkty na fotkach wyglądają lepiej niż w rzeczywistości, materiał jest dużo gorzej wykonany. Produkt wygląda tanio wykonany, trudno uzasadnić cenę jaką trzeba zapłacić.
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Opinie o sklepie Joanna Muzyk Atelier
Joanna Muzyk Atelier to ekskluzywna marka odzieży damskiej oferująca oryginalne i eleganckie ubrania premium dla wymagających kobiet ceniących jakość i unikalny design. Sklep internetowy specjalizuje się w luksusowych kreacjach...
Opinie klientów
Anita P.
Katarzyna R.
Długi czas nadania paczki
Paulina B.
Anastazja
Na stronie internetowej sklepu piszą, że wysyłka w ciągu 48h, na instagramie na każdej relacji piszą, ze wysyłka w ciągu 24h. Zamówiłam komplet w niedzielę , odebrałam dopiero w piątek. Na zdjęciach ładnie wyglądają rzeczy, natomiast w rzeczywistości komplet który zamówiłam za 400 zł bardziej przypomina piżamę, niż elegancką koszulę + szorty. Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego, rozczarowujące.
Aleksandra A.
Jestem zachwycona obsługą mojego zamówienia oraz szybkiej realizacji. Komplet dolce cudowny jest !
Barbara D.
Zamówiłam produkt i opłaciłam go3 dni temu , wysyłka miała nastąpić w ciągu 24 godzin . nie mam do tej pory żadnych wiadomości na temat dostawy produktu . Od lat robię zakupy internetowo i po raz pierwszy zdarza mi się taka sytuacja . kontaktowałam się na chat ale podobno Państwo byli zajęci i nie dostałam informacji .
Sylwia S.
Cena jest uczciwa biorąc pod uwagę jakość i wykonanie tego atelier.
Bartłomiej L.
Wszystko ok
Magdalena
Nie polecam i radzę dobrze przemyśleć zakupy w sklepie joannamuzyk.pl Dokonałam zwrotu zamówienia (nr. 483315) , który dotarł do sprzedawcy 16.04, a do 04.05 nadal nie otrzymałam pieniędzy, mimo że ustawowy termin już dawno minął. (Dodam, iż zwrot wysłałam następnego dnia po otrzymaniu zamówienia). 30.04 po wysłaniu maila dostałam informację, że zwrot zostanie wykonany jeszcze tego samego dnia – do dziś środków brak. Po kontakcie dzisiaj rano (04.05) otrzymałam informację, że zgłoszą to do księgowości, bez słowa wyjaśnienia, przepraszam i chęci załatwienia tej sprawy priorytetowo. Jest wieczór, środków nadal brak… Jeśli nie chcecie tracić czasu i nerwów na dopominanie się o zwrot, lepiej poszukać innego sklepu.
Marysia C.
Zamówiłam w poniedziałek, a przesyłka dotarła w środę. Wszystko było starannie zapakowane. Niestety sam produkt bardzo tandetny, materiał i marszczenie bardzo kiczowate, czego nie było widać na zdjęciach produktowych. Bardzo nie w porządku. Zawiodłam się, rozmiar XS też wypada na większy. Produkty na fotkach wyglądają lepiej niż w rzeczywistości, materiał jest dużo gorzej wykonany. Produkt wygląda tanio wykonany, trudno uzasadnić cenę jaką trzeba zapłacić.