Barbara K. - 4/5 gwiazdek
Skorzystałam z oferty, gdyż szukałam książki konkretnego, bardzo eleganckiego wydania. Przy okazji do koszyka dorzuciłam też kilka innych pozycji z tej samej serii, by skompletować kolekcję. Paczka przyszła szybko, ale... brakowało tej głównej książki. Pomyślałam, że może z pośpiechu nie została spakowana, ale na dołączonej fakturze ten tytuł nie był wymieniony. Sprawdziłam na stronie moje zamówienie, bo zwątpiłam: może to ja coś namieszałam? Ale nie. Z mojej strony było wszystko w porządku. Chciałam się jak najszybciej skontaktować ze sklepem, ale... żaden z trzech numerów telefonu podanych na stronie www nie działa (komunikat: "nie istnieje"). Wysłałam maila z zapytaniem, po kilku godzinach otrzymałam odpowiedź, że książki "brak w magazynie i faktycznie mogli mi dać znać od razu". Jedyny plus tej sytuacji: zwrot kwoty za brakującą książkę nastąpił szybko po moim mailu. Niestety: ta książka nadal jest do kupienia na stronie www sklepu. Hmm... Dziwne...