Paulina W. - 5/5 estrellas
Reseñas de clientes Emel
Calificación promedio: 5.0 de 5 basado en 21 reseñas
Barbara C. - 5/5 estrellas
Magdalena M. - 5/5 estrellas
Maja M. - 5/5 estrellas
Przy zamówieniu omyłkowo podałam błędny nr telefonu i nie mogłam odebrać paczki. Pracownicy sklep bardzo zaangażowali się w rozwiązanie problemu i udało mi się odebrać paczkę. Dziękuję!
Anna N. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super sprawnie. Nie spodziewałam się, że za tę cenę będzie taka jakość. Bardzo się cieszę.
Katarzyna P. - 5/5 estrellas
To miejsce, do którego chętnie wrócę.
Paulina S. - 5/5 estrellas
Cały proces zakupu był prosty. Obsługa była pomocna i szybko odpowiadała.
Agnieszka K. - 5/5 estrellas
Zamówienie udało się złożyć bez problemu. Był wygodny wybór metod płatności. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Opcje dostawy były wygodne.
Wioletta D. - 5/5 estrellas
Joanna G. - 5/5 estrellas
Proces zamawiania online był płynny, przyjazny użytkownikowi i ukończony w kilka kliknięć. Niesamowicie szybka wysyłka. Nie mogłem/am uwierzyć, jak szybko dotarła. Gorąco polecam ten sklep internetowy za niezawodną obsługę, jakościowe produkty i świetne doświadczenie klienta. To godny zaufania i niezawodny sprzedawca internetowy, u którego czuję się pewnie robiąc zakupy. Różnorodność bezpiecznych metod płatności sprawiła, że finalizacja transakcji była wygodna.
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
Reseñas de la tienda Emel
Emel to polska rodzinna firma z Częstochowy działająca od 1992 roku, specjalizująca się w produkcji ręcznie robionych butów dla dzieci i niemowląt. Firma oferuje profilaktyczne obuwie dziecięce wykonane z naturalnej skóry bez...
Reseñas de Clientes
Paulina W.
Barbara C.
Magdalena M.
Maja M.
Przy zamówieniu omyłkowo podałam błędny nr telefonu i nie mogłam odebrać paczki. Pracownicy sklep bardzo zaangażowali się w rozwiązanie problemu i udało mi się odebrać paczkę. Dziękuję!
Anna N.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Super sprawnie. Nie spodziewałam się, że za tę cenę będzie taka jakość. Bardzo się cieszę.
Katarzyna P.
To miejsce, do którego chętnie wrócę.
Paulina S.
Cały proces zakupu był prosty. Obsługa była pomocna i szybko odpowiadała.
Agnieszka K.
Zamówienie udało się złożyć bez problemu. Był wygodny wybór metod płatności. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Opcje dostawy były wygodne.
Wioletta D.
Joanna G.
Proces zamawiania online był płynny, przyjazny użytkownikowi i ukończony w kilka kliknięć. Niesamowicie szybka wysyłka. Nie mogłem/am uwierzyć, jak szybko dotarła. Gorąco polecam ten sklep internetowy za niezawodną obsługę, jakościowe produkty i świetne doświadczenie klienta. To godny zaufania i niezawodny sprzedawca internetowy, u którego czuję się pewnie robiąc zakupy. Różnorodność bezpiecznych metod płatności sprawiła, że finalizacja transakcji była wygodna.