Opinie klientów EKO ONA

Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 35 opinii

Katarzyna L. - 5/5 gwiazdek

Polecam z całego serca kosmetyki eko ona Stosuję i wiem że to sztos. Buzia dobrze nawilżona i odmłodzona o kilka lat❤️

Justyna T. - 5/5 gwiazdek

Produkty są solidne, widać że to nie tandetą. Materiał przyjemny w dotyku. Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.

IWONA G. - 5/5 gwiazdek

Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Cieszę się, że mogę kupować produkty bez zbędnego plastiku, dokładnie to szukałam. Odpowiedziała mi szybko na pytanie o rozmiar, bardzo pomocna. Wreszcie znalazłam sklep, gdzie można kupić eko produkty bez wyrzutów su Materiały są naprawdę solidne, czuć, że to dobrze zrobione, a nie tania imitacja. Dokładnie to, czego szukałam – eko, bez plastyku, bez wyrzutów sumienia. Wreszcie sklep, gdzie można kupować z czystym sumieniem i wiedzieć, że ktoś tam naprawdę się przejmuje.

Patrycja Z. - 5/5 gwiazdek

Kontakt ze sklepem był sprawny i konkretny. Na dostawę nie trzeba było długo czekać. Zamówienie udało się złożyć bez problemu. Nie musiałam sama dopytywać o status. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Produkty sa bardzo wydajne, trzymają się na dluuuuugo 😀 Dziękuję Asiu i ekipie 😀

Teresa P. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam we wtorek a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było dobrze zabezpieczone. Lubię zamawiać produkty z Ekoona ponieważ estetyka, 100% satysfakcji produktu, edukacja i efekt końcowy mojego ciała i włosów spełnia moje oczekiwania. Już jestem 100% klientem Ekoona. Dziękuję Pani Asiu że dzięki Siewcom Prawdy trafiłam do Pani manufakrury. .Pozdrawiam

Żaneta K. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.

Anna K. - 5/5 gwiazdek

Beata F. - 5/5 gwiazdek

Materiały są naprawdę wysokiej jakości, widać że to eko-produkty robione ze staranności. Zamówiłam w poniedziałek, a w śro

Mariy B. - 5/5 gwiazdek

Ilona P. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Materiały są naturalne, czuć jakość. Warto płacić więcej za coś, co jest naturalne .Profesjonalne podejście. Nie jest tanio, ale za to dostajesz coś trwałego .Wracam tu chętnie i już wiem, że będę wracać.

Zweryfikowane opinie zakupowe

Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Za co klienci cenią ten sklep

Na podstawie 35 opinii klientów

  • Wysoka jakość

    Produkty są w pełni zgodne z opisem i spełniają oczekiwania jakościowe.

  • Świetny kontakt

    Profesjonalna obsługa, pomocne doradztwo i sprawna komunikacja.

  • Staranne pakowanie

    Przesyłki są starannie pakowane oraz bezpiecznie zabezpieczone.

Zweryfikowany sklep

Opinie o sklepie EKO ONA

EKO ONA to polska manufaktura kosmetyków naturalnych, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów z certyfikowanych surowców ekologicznych. Firma oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i...

Karolina 8, 98-215 Goszczanów, Poland
sklep@ekoona.pl+48663476671
5.0/5

Na podstawie 35 opinii

+20 nowych opinii w ostatnich 30 dniach

Opinie klientów

Katarzyna L.

Dzisiaj
5.0/5

Polecam z całego serca kosmetyki eko ona Stosuję i wiem że to sztos. Buzia dobrze nawilżona i odmłodzona o kilka lat❤️

Justyna T.

2 dni temu
5.0/5

Produkty są solidne, widać że to nie tandetą. Materiał przyjemny w dotyku. Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.

IWONA G.

1 tygodni temu
5.0/5

Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Cieszę się, że mogę kupować produkty bez zbędnego plastiku, dokładnie to szukałam. Odpowiedziała mi szybko na pytanie o rozmiar, bardzo pomocna. Wreszcie znalazłam sklep, gdzie można kupić eko produkty bez wyrzutów su Materiały są naprawdę solidne, czuć, że to dobrze zrobione, a nie tania imitacja. Dokładnie to, czego szukałam – eko, bez plastyku, bez wyrzutów sumienia. Wreszcie sklep, gdzie można kupować z czystym sumieniem i wiedzieć, że ktoś tam naprawdę się przejmuje.

Patrycja Z.

2 tygodni temu
5.0/5

Kontakt ze sklepem był sprawny i konkretny. Na dostawę nie trzeba było długo czekać. Zamówienie udało się złożyć bez problemu. Nie musiałam sama dopytywać o status. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Produkty sa bardzo wydajne, trzymają się na dluuuuugo 😀 Dziękuję Asiu i ekipie 😀

Teresa P.

2 tygodni temu
5.0/5

Zamówiłam we wtorek a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było dobrze zabezpieczone. Lubię zamawiać produkty z Ekoona ponieważ estetyka, 100% satysfakcji produktu, edukacja i efekt końcowy mojego ciała i włosów spełnia moje oczekiwania. Już jestem 100% klientem Ekoona. Dziękuję Pani Asiu że dzięki Siewcom Prawdy trafiłam do Pani manufakrury. .Pozdrawiam

Żaneta K.

2 tygodni temu
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.

Anna K.

2 tygodni temu
5.0/5

Beata F.

3 tygodni temu
5.0/5

Materiały są naprawdę wysokiej jakości, widać że to eko-produkty robione ze staranności. Zamówiłam w poniedziałek, a w śro

Mariy B.

3 tygodni temu
5.0/5

Ilona P.

3 tygodni temu
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Materiały są naturalne, czuć jakość. Warto płacić więcej za coś, co jest naturalne .Profesjonalne podejście. Nie jest tanio, ale za to dostajesz coś trwałego .Wracam tu chętnie i już wiem, że będę wracać.