Katarzyna L. - 5/5 gwiazdek
Polecam z całego serca kosmetyki eko ona Stosuję i wiem że to sztos. Buzia dobrze nawilżona i odmłodzona o kilka lat❤️
Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 35 opinii
Katarzyna L. - 5/5 gwiazdek
Polecam z całego serca kosmetyki eko ona Stosuję i wiem że to sztos. Buzia dobrze nawilżona i odmłodzona o kilka lat❤️
Justyna T. - 5/5 gwiazdek
Produkty są solidne, widać że to nie tandetą. Materiał przyjemny w dotyku. Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.
IWONA G. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Cieszę się, że mogę kupować produkty bez zbędnego plastiku, dokładnie to szukałam. Odpowiedziała mi szybko na pytanie o rozmiar, bardzo pomocna. Wreszcie znalazłam sklep, gdzie można kupić eko produkty bez wyrzutów su Materiały są naprawdę solidne, czuć, że to dobrze zrobione, a nie tania imitacja. Dokładnie to, czego szukałam – eko, bez plastyku, bez wyrzutów sumienia. Wreszcie sklep, gdzie można kupować z czystym sumieniem i wiedzieć, że ktoś tam naprawdę się przejmuje.
Patrycja Z. - 5/5 gwiazdek
Kontakt ze sklepem był sprawny i konkretny. Na dostawę nie trzeba było długo czekać. Zamówienie udało się złożyć bez problemu. Nie musiałam sama dopytywać o status. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Produkty sa bardzo wydajne, trzymają się na dluuuuugo 😀 Dziękuję Asiu i ekipie 😀
Teresa P. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam we wtorek a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było dobrze zabezpieczone. Lubię zamawiać produkty z Ekoona ponieważ estetyka, 100% satysfakcji produktu, edukacja i efekt końcowy mojego ciała i włosów spełnia moje oczekiwania. Już jestem 100% klientem Ekoona. Dziękuję Pani Asiu że dzięki Siewcom Prawdy trafiłam do Pani manufakrury. .Pozdrawiam
Żaneta K. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.
Anna K. - 5/5 gwiazdek
Beata F. - 5/5 gwiazdek
Materiały są naprawdę wysokiej jakości, widać że to eko-produkty robione ze staranności. Zamówiłam w poniedziałek, a w śro
Mariy B. - 5/5 gwiazdek
Ilona P. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Materiały są naturalne, czuć jakość. Warto płacić więcej za coś, co jest naturalne .Profesjonalne podejście. Nie jest tanio, ale za to dostajesz coś trwałego .Wracam tu chętnie i już wiem, że będę wracać.
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
EKO ONA to polska manufaktura kosmetyków naturalnych, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów z certyfikowanych surowców ekologicznych. Firma oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i...
Katarzyna L.
Polecam z całego serca kosmetyki eko ona Stosuję i wiem że to sztos. Buzia dobrze nawilżona i odmłodzona o kilka lat❤️
Justyna T.
Produkty są solidne, widać że to nie tandetą. Materiał przyjemny w dotyku. Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.
IWONA G.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Cieszę się, że mogę kupować produkty bez zbędnego plastiku, dokładnie to szukałam. Odpowiedziała mi szybko na pytanie o rozmiar, bardzo pomocna. Wreszcie znalazłam sklep, gdzie można kupić eko produkty bez wyrzutów su Materiały są naprawdę solidne, czuć, że to dobrze zrobione, a nie tania imitacja. Dokładnie to, czego szukałam – eko, bez plastyku, bez wyrzutów sumienia. Wreszcie sklep, gdzie można kupować z czystym sumieniem i wiedzieć, że ktoś tam naprawdę się przejmuje.
Patrycja Z.
Kontakt ze sklepem był sprawny i konkretny. Na dostawę nie trzeba było długo czekać. Zamówienie udało się złożyć bez problemu. Nie musiałam sama dopytywać o status. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Produkty sa bardzo wydajne, trzymają się na dluuuuugo 😀 Dziękuję Asiu i ekipie 😀
Teresa P.
Zamówiłam we wtorek a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było dobrze zabezpieczone. Lubię zamawiać produkty z Ekoona ponieważ estetyka, 100% satysfakcji produktu, edukacja i efekt końcowy mojego ciała i włosów spełnia moje oczekiwania. Już jestem 100% klientem Ekoona. Dziękuję Pani Asiu że dzięki Siewcom Prawdy trafiłam do Pani manufakrury. .Pozdrawiam
Żaneta K.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Profesjonalnie zapakowane.
Anna K.
Beata F.
Materiały są naprawdę wysokiej jakości, widać że to eko-produkty robione ze staranności. Zamówiłam w poniedziałek, a w śro
Mariy B.
Ilona P.
Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było idealnie zapakowane. Materiały są naturalne, czuć jakość. Warto płacić więcej za coś, co jest naturalne .Profesjonalne podejście. Nie jest tanio, ale za to dostajesz coś trwałego .Wracam tu chętnie i już wiem, że będę wracać.