Anna G. - 5/5 estrelas
Paczka przybyła w idealnym stanie, wszystko było dokładnie zabezpieczone. Jestem zadowolona ze wszystkiego. Kupię tu znowu na pewno.
Avaliação média: 4.9 de 5 com base em 24 avaliações
Anna G. - 5/5 estrelas
Paczka przybyła w idealnym stanie, wszystko było dokładnie zabezpieczone. Jestem zadowolona ze wszystkiego. Kupię tu znowu na pewno.
Katarzyna T. - 5/5 estrelas
Moja kolejna, przepiękna nerka! Wszyscy podziwiają 😊
Hanna Z. - 5/5 estrelas
Jarek Z. - 5/5 estrelas
Mam 4 nerki i kilka dodatków od Bandy. Towar bardzo wysokiej jakości. Obsługa zamienia szybka i super skomunikowana.
Gabriela - 5/5 estrelas
Jestem bardzo zadowolona z zamówionej nerki, kolor jest przepiękny, nosi się bardzo dobrze.
Michał S. - 5/5 estrelas
Katarzyna C. - 5/5 estrelas
Jakość materiału jest naprawdę solidna, nie żałuję zakupu.
Grażyna M. - 4/5 estrelas
Witam. Torebka przepiękna. Myślałam że będzie ciut większa..Nie wszystko mi się w niej mieści .Ale spoko. Dam radę..Miałam zamówić torebkę u kogoś innego , ale nie była akurat dostępna. A tutaj ta mi się spodobała. Więc ją mam..
Kamila U. - 5/5 estrelas
To zdecydowanie najlepsza nerka jaką moje oczy widziały i ręce macały! ❤️Nerka Silvia totalnie skradła moje serce – widać w niej ogrom pracy, dbałość o detale i serce włożone w wykonanie. Materiał jest przepiękny, solidny i przyjemny w dotyku, a samo wykończenie dopracowane w najmniejszym szczególe. Zapakowana z czułością, ten liścik i gratis… przepadłam! Nerka jest nie tylko piękna, ale i mega funkcjonalna – idealny rozmiar, wszystko się mieści, a przy tym wygląda obłędnie! To nie jest zwykły produkt – to małe dzieło sztuki. Zakochałam się od pierwszego założenia i już wiem, że już należe do Bandy z Poznania 😍 Skopiowałam z FB i po miesiącu użytkowania potwierdzam- zakochałam się w niej i miłość dłuuugo nie minie 😍
Anita G. - 5/5 estrelas
Kolory, materiał, rozmiar – wszystko się zgadza. Nie było żadnych niespodzianek. Kupuję tam drugi raz i nie żałuję. Taki sklep trzeba mieć w ulubionych.
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
Ebanda.pl to polski sklep internetowy specjalizujący się w produkcji i sprzedaży nerek w różnorodnych stylach - od modeli z eko zamszu w stonowanych kolorach, przez wzorzyste nerki w printy, po welurowe nerki z łańcuszkiem,...
Anna G.
Paczka przybyła w idealnym stanie, wszystko było dokładnie zabezpieczone. Jestem zadowolona ze wszystkiego. Kupię tu znowu na pewno.
Katarzyna T.
Moja kolejna, przepiękna nerka! Wszyscy podziwiają 😊
Hanna Z.
Jarek Z.
Mam 4 nerki i kilka dodatków od Bandy. Towar bardzo wysokiej jakości. Obsługa zamienia szybka i super skomunikowana.
Gabriela
Jestem bardzo zadowolona z zamówionej nerki, kolor jest przepiękny, nosi się bardzo dobrze.
Michał S.
Katarzyna C.
Jakość materiału jest naprawdę solidna, nie żałuję zakupu.
Grażyna M.
Witam. Torebka przepiękna. Myślałam że będzie ciut większa..Nie wszystko mi się w niej mieści .Ale spoko. Dam radę..Miałam zamówić torebkę u kogoś innego , ale nie była akurat dostępna. A tutaj ta mi się spodobała. Więc ją mam..
Kamila U.
To zdecydowanie najlepsza nerka jaką moje oczy widziały i ręce macały! ❤️Nerka Silvia totalnie skradła moje serce – widać w niej ogrom pracy, dbałość o detale i serce włożone w wykonanie. Materiał jest przepiękny, solidny i przyjemny w dotyku, a samo wykończenie dopracowane w najmniejszym szczególe. Zapakowana z czułością, ten liścik i gratis… przepadłam! Nerka jest nie tylko piękna, ale i mega funkcjonalna – idealny rozmiar, wszystko się mieści, a przy tym wygląda obłędnie! To nie jest zwykły produkt – to małe dzieło sztuki. Zakochałam się od pierwszego założenia i już wiem, że już należe do Bandy z Poznania 😍 Skopiowałam z FB i po miesiącu użytkowania potwierdzam- zakochałam się w niej i miłość dłuuugo nie minie 😍
Anita G.
Kolory, materiał, rozmiar – wszystko się zgadza. Nie było żadnych niespodzianek. Kupuję tam drugi raz i nie żałuję. Taki sklep trzeba mieć w ulubionych.