Jolanta S. - 4/5 estrellas
Reseñas de clientes Dstreet
Calificación promedio: 4.4 de 5 basado en 84 reseñas
Paulina K. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było świetnie zabezpieczone. Rzetelna obsługa. Polecam
Lilla S. - 5/5 estrellas
Zamówienie przyszło w jeden dzień, wszystko było idealnie zapakowane, zawsze jestem zadowolona z wyboru i obsługi.
Janina D. - 5/5 estrellas
Magda P. - 1/5 estrellas
Ceny są wygórowane w stosunku do jakości i tego, co się faktycznie dostaje. Dodatkowo płatne zwroty!!!
Maria K. - 4/5 estrellas
Rozmiary nie są adekwatne co do podawanych wymiarów.Dwa razy zamówiłam te same spodnie i nie otrzymałam konkretnego rozmiaru.Pytanie jak XXL jest mniejsze od XL.Tak nie powinno być
Mariola W. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a już w środę miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie puchnie i naprawdę wygląda lepiej niż na zdjęciach. Musiałam napisać pytanie o rozmiar, odpowiedzieli szybko i kompetentnie.
Paulina M. - 5/5 estrellas
Trzeci raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam tutaj chętnie. Miałam pytanie do obsługi, odpowiedzieli mi tego samego dnia. Bardzo miłe dziewczyny. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę u siebie. Świetnie zorganizowane. Za takie pieniądze to naprawdę fajny wybór, nie spodziewałam się takiej jakości. Wszystko przyszło idealnie zabezpieczone, nic się nie pomięło ani nie znisz
Justyna K. - 5/5 estrellas
Często są promocje i okazje, warto śledzić nowe kolekcje. Ubrania są trwałe i wygodne, nawet po kilku praniach wyglądają jak nowe. Szybko odpowiadają na wiadomości i naprawdę pomagają przy wyborze rozmiaru. Są rzeczy, które się nie da znaleźć w innych sklepach, super kolekcja.
Marzena S. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w poniedziałek, a środę miałam już u siebie. Naprawdę imponująca szybkość. Wszystko przyszło bezpiecznie zapakowane, nic się nie pomięło ani nie uszkodzило. Materiał jest miękki i trwały, widać że to nie tandetka. Warto każdej złotówki. Miałam pytanie przed zakupem i odpowiedzieli mi od razu. Bardzo pomocni i miłi. Za tę cenę dostajemy rzeczywiście dużo. Nie spodziewałam się takiej jakości.
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
Reseñas de la tienda Dstreet
Dstreet.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z odzieżą damską i męską, prowadzony przez firmę D-TEX Sp. z o.o. z siedzibą w Wieluniu. Sklep specjalizuje się w sprzedaży modnej odzieży streetwear oraz stylowych...
Reseñas de Clientes
Jolanta S.
Paulina K.
Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było świetnie zabezpieczone. Rzetelna obsługa. Polecam
Lilla S.
Zamówienie przyszło w jeden dzień, wszystko było idealnie zapakowane, zawsze jestem zadowolona z wyboru i obsługi.
Janina D.
Magda P.
Ceny są wygórowane w stosunku do jakości i tego, co się faktycznie dostaje. Dodatkowo płatne zwroty!!!
Maria K.
Rozmiary nie są adekwatne co do podawanych wymiarów.Dwa razy zamówiłam te same spodnie i nie otrzymałam konkretnego rozmiaru.Pytanie jak XXL jest mniejsze od XL.Tak nie powinno być
Mariola W.
Zamówiłam w poniedziałek, a już w środę miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie puchnie i naprawdę wygląda lepiej niż na zdjęciach. Musiałam napisać pytanie o rozmiar, odpowiedzieli szybko i kompetentnie.
Paulina M.
Trzeci raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam tutaj chętnie. Miałam pytanie do obsługi, odpowiedzieli mi tego samego dnia. Bardzo miłe dziewczyny. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę u siebie. Świetnie zorganizowane. Za takie pieniądze to naprawdę fajny wybór, nie spodziewałam się takiej jakości. Wszystko przyszło idealnie zabezpieczone, nic się nie pomięło ani nie znisz
Justyna K.
Często są promocje i okazje, warto śledzić nowe kolekcje. Ubrania są trwałe i wygodne, nawet po kilku praniach wyglądają jak nowe. Szybko odpowiadają na wiadomości i naprawdę pomagają przy wyborze rozmiaru. Są rzeczy, które się nie da znaleźć w innych sklepach, super kolekcja.
Marzena S.
Zamówiłam w poniedziałek, a środę miałam już u siebie. Naprawdę imponująca szybkość. Wszystko przyszło bezpiecznie zapakowane, nic się nie pomięło ani nie uszkodzило. Materiał jest miękki i trwały, widać że to nie tandetka. Warto każdej złotówki. Miałam pytanie przed zakupem i odpowiedzieli mi od razu. Bardzo pomocni i miłi. Za tę cenę dostajemy rzeczywiście dużo. Nie spodziewałam się takiej jakości.