Dstreet Customer Reviews

Average rating: 4.4 out of 5 based on 84 reviews

Jolanta S. - 4/5 stars

Paulina K. - 5/5 stars

Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było świetnie zabezpieczone. Rzetelna obsługa. Polecam

Lilla S. - 5/5 stars

Zamówienie przyszło w jeden dzień, wszystko było idealnie zapakowane, zawsze jestem zadowolona z wyboru i obsługi.

Janina D. - 5/5 stars

Magda P. - 1/5 stars

Ceny są wygórowane w stosunku do jakości i tego, co się faktycznie dostaje. Dodatkowo płatne zwroty!!!

Maria K. - 4/5 stars

Rozmiary nie są adekwatne co do podawanych wymiarów.Dwa razy zamówiłam te same spodnie i nie otrzymałam konkretnego rozmiaru.Pytanie jak XXL jest mniejsze od XL.Tak nie powinno być

Mariola W. - 5/5 stars

Zamówiłam w poniedziałek, a już w środę miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie puchnie i naprawdę wygląda lepiej niż na zdjęciach. Musiałam napisać pytanie o rozmiar, odpowiedzieli szybko i kompetentnie.

Paulina M. - 5/5 stars

Trzeci raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam tutaj chętnie. Miałam pytanie do obsługi, odpowiedzieli mi tego samego dnia. Bardzo miłe dziewczyny. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę u siebie. Świetnie zorganizowane. Za takie pieniądze to naprawdę fajny wybór, nie spodziewałam się takiej jakości. Wszystko przyszło idealnie zabezpieczone, nic się nie pomięło ani nie znisz

Justyna K. - 5/5 stars

Często są promocje i okazje, warto śledzić nowe kolekcje. Ubrania są trwałe i wygodne, nawet po kilku praniach wyglądają jak nowe. Szybko odpowiadają na wiadomości i naprawdę pomagają przy wyborze rozmiaru. Są rzeczy, które się nie da znaleźć w innych sklepach, super kolekcja.

Marzena S. - 5/5 stars

Zamówiłam w poniedziałek, a środę miałam już u siebie. Naprawdę imponująca szybkość. Wszystko przyszło bezpiecznie zapakowane, nic się nie pomięło ani nie uszkodzило. Materiał jest miękki i trwały, widać że to nie tandetka. Warto każdej złotówki. Miałam pytanie przed zakupem i odpowiedzieli mi od razu. Bardzo pomocni i miłi. Za tę cenę dostajemy rzeczywiście dużo. Nie spodziewałam się takiej jakości.

Verified purchase reviews

All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.

Verified shop

Store reviews for Dstreet

Dstreet.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z odzieżą damską i męską, prowadzony przez firmę D-TEX Sp. z o.o. z siedzibą w Wieluniu. Sklep specjalizuje się w sprzedaży modnej odzieży streetwear oraz stylowych...

ul. Jana Długosza 5, 98-300 Wieluń
sklep@dstreet.pl42 278 44 44
4.4/5

Based on 84 reviews

Customer Reviews

Jolanta S.

2 months ago
4.0/5

Paulina K.

2 months ago
5.0/5

Zamówiłam w piątek, a we wtorek już miałam paczkę. Wszystko było świetnie zabezpieczone. Rzetelna obsługa. Polecam

Lilla S.

2 months ago
5.0/5

Zamówienie przyszło w jeden dzień, wszystko było idealnie zapakowane, zawsze jestem zadowolona z wyboru i obsługi.

Janina D.

2 months ago
5.0/5

Magda P.

2 months ago
1.0/5

Ceny są wygórowane w stosunku do jakości i tego, co się faktycznie dostaje. Dodatkowo płatne zwroty!!!

Maria K.

2 months ago
4.0/5

Rozmiary nie są adekwatne co do podawanych wymiarów.Dwa razy zamówiłam te same spodnie i nie otrzymałam konkretnego rozmiaru.Pytanie jak XXL jest mniejsze od XL.Tak nie powinno być

Mariola W.

2 months ago
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a już w środę miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie puchnie i naprawdę wygląda lepiej niż na zdjęciach. Musiałam napisać pytanie o rozmiar, odpowiedzieli szybko i kompetentnie.

Paulina M.

2 months ago
5.0/5

Trzeci raz kupuję w tym sklepie i za każdym razem jestem zadowolona. Wracam tutaj chętnie. Miałam pytanie do obsługi, odpowiedzieli mi tego samego dnia. Bardzo miłe dziewczyny. Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę u siebie. Świetnie zorganizowane. Za takie pieniądze to naprawdę fajny wybór, nie spodziewałam się takiej jakości. Wszystko przyszło idealnie zabezpieczone, nic się nie pomięło ani nie znisz

Justyna K.

2 months ago
5.0/5

Często są promocje i okazje, warto śledzić nowe kolekcje. Ubrania są trwałe i wygodne, nawet po kilku praniach wyglądają jak nowe. Szybko odpowiadają na wiadomości i naprawdę pomagają przy wyborze rozmiaru. Są rzeczy, które się nie da znaleźć w innych sklepach, super kolekcja.

Marzena S.

2 months ago
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a środę miałam już u siebie. Naprawdę imponująca szybkość. Wszystko przyszło bezpiecznie zapakowane, nic się nie pomięło ani nie uszkodzило. Materiał jest miękki i trwały, widać że to nie tandetka. Warto każdej złotówki. Miałam pytanie przed zakupem i odpowiedzieli mi od razu. Bardzo pomocni i miłi. Za tę cenę dostajemy rzeczywiście dużo. Nie spodziewałam się takiej jakości.