Joanna W. - 5/5 gwiazdek
Polecam. Duży wybór, szybka przesyłka i wszystko bardzo smaczne.
Średnia ocena: 4.9 na 5 na podstawie 571 opinii
Joanna W. - 5/5 gwiazdek
Polecam. Duży wybór, szybka przesyłka i wszystko bardzo smaczne.
Barbara C. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane.
Bernadeta S. - 1/5 gwiazdek
Nie dostałam paczki !
Zdzisław L. - 1/5 gwiazdek
Jak mogę ocenić skoro jeszcze nie dostałem produktów Dla nich wysłanie paczki to widać nie priorytet. Zapłaciłem, a teraz się czeka i czeka.
Łukasz B. - 5/5 gwiazdek
Aleksandra M. - 5/5 gwiazdek
Dobra cena jak za taką ilość produktów. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane i nic się nie uszkodzito.
Krzysztof O. - 5/5 gwiazdek
PAWEŁ N. - 5/5 gwiazdek
grzegorz S. - 5/5 gwiazdek
Ceny są naprawdę konkurencyjne, za taką jakość to okazja. Jak miałem pytanie, odpowiedzieli szybko i bez zbędnych ceregieli. Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane tak żeby nic się nie pekniete.
Renata D. - 5/5 gwiazdek
Szybką i starannie opakowana dostawą. Asortyment zgodny ze zdjęciami. Jestem zachwycona napewno będę kupować jeszcze oraz poleć znajomym. Jeśli chodzi o trudności to za mało na mapie punktów odbioru. Paczkę zamawiałam do siebie do pracy i na drugim końcu miasta, natomiast niema paczkomatów obok miejsca zamieszkania. Ale poradziłam sobie. Pozdrawiam serdecznie Renata Domian
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Domowa Spiżarnia to sklep internetowy z siedzibą w Kielcach, założony w 2016 roku przez Karolinę i Patryka, specjalizujący się w sprzedaży przypraw, ziół, bakalii oraz dodatków do produkcji wędlin i kiełbas. Firma oferuje ponad...
Joanna W.
Polecam. Duży wybór, szybka przesyłka i wszystko bardzo smaczne.
Barbara C.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane.
Bernadeta S.
Nie dostałam paczki !
Zdzisław L.
Jak mogę ocenić skoro jeszcze nie dostałem produktów Dla nich wysłanie paczki to widać nie priorytet. Zapłaciłem, a teraz się czeka i czeka.
Łukasz B.
Aleksandra M.
Dobra cena jak za taką ilość produktów. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane i nic się nie uszkodzito.
Krzysztof O.
PAWEŁ N.
grzegorz S.
Ceny są naprawdę konkurencyjne, za taką jakość to okazja. Jak miałem pytanie, odpowiedzieli szybko i bez zbędnych ceregieli. Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko zapakowane tak żeby nic się nie pekniete.
Renata D.
Szybką i starannie opakowana dostawą. Asortyment zgodny ze zdjęciami. Jestem zachwycona napewno będę kupować jeszcze oraz poleć znajomym. Jeśli chodzi o trudności to za mało na mapie punktów odbioru. Paczkę zamawiałam do siebie do pracy i na drugim końcu miasta, natomiast niema paczkomatów obok miejsca zamieszkania. Ale poradziłam sobie. Pozdrawiam serdecznie Renata Domian