Marta J. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!
Avaliação média: 5.0 de 5 com base em 4 avaliações
Marta J. - 5/5 estrelas
Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!
Ewa P. - 5/5 estrelas
Kolory, jakość materiału, wszystko zgadza się z opisem, nic mnie nie rozczarowało. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Będę tu kupować dalej, naprawdę profesjonalny sklep od początku do końca.
Paweł W. - 5/5 estrelas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Chętnie tu wrócę
Mariola K. - 5/5 estrelas
Dużo ciekawych rzeczy, dokładnie takie jakie szukałam dla córki. Szybko odpowiadają na pytania, wszystko wyjaśnili bez problemów. Za te pieniądze dostajesz naprawdę dobry towar, warto. Wracam tu chętnie, zawsze mogę liczyć na porządny sklep i miłą atmosferę.
Avaliações de compra verificadas
Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.
DAISYKIDSTORE to polski sklep internetowy specjalizujący się w wysokiej jakości produktach dla dzieci, oferujący szeroką gamę artykułów od zabawek kreatywnych i sensorycznych po akcesoria szkolne i odzież. Sklep prowadzi Linda...
Marta J.
Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!
Ewa P.
Kolory, jakość materiału, wszystko zgadza się z opisem, nic mnie nie rozczarowało. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Będę tu kupować dalej, naprawdę profesjonalny sklep od początku do końca.
Paweł W.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Chętnie tu wrócę
Mariola K.
Dużo ciekawych rzeczy, dokładnie takie jakie szukałam dla córki. Szybko odpowiadają na pytania, wszystko wyjaśnili bez problemów. Za te pieniądze dostajesz naprawdę dobry towar, warto. Wracam tu chętnie, zawsze mogę liczyć na porządny sklep i miłą atmosferę.