Marta J. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!
Calificación promedio: 5.0 de 5 basado en 4 reseñas
Marta J. - 5/5 estrellas
Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!
Ewa P. - 5/5 estrellas
Kolory, jakość materiału, wszystko zgadza się z opisem, nic mnie nie rozczarowało. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Będę tu kupować dalej, naprawdę profesjonalny sklep od początku do końca.
Paweł W. - 5/5 estrellas
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Chętnie tu wrócę
Mariola K. - 5/5 estrellas
Dużo ciekawych rzeczy, dokładnie takie jakie szukałam dla córki. Szybko odpowiadają na pytania, wszystko wyjaśnili bez problemów. Za te pieniądze dostajesz naprawdę dobry towar, warto. Wracam tu chętnie, zawsze mogę liczyć na porządny sklep i miłą atmosferę.
Reseñas de compra verificadas
Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.
DAISYKIDSTORE to polski sklep internetowy specjalizujący się w wysokiej jakości produktach dla dzieci, oferujący szeroką gamę artykułów od zabawek kreatywnych i sensorycznych po akcesoria szkolne i odzież. Sklep prowadzi Linda...
Marta J.
Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!
Ewa P.
Kolory, jakość materiału, wszystko zgadza się z opisem, nic mnie nie rozczarowało. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Będę tu kupować dalej, naprawdę profesjonalny sklep od początku do końca.
Paweł W.
Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Chętnie tu wrócę
Mariola K.
Dużo ciekawych rzeczy, dokładnie takie jakie szukałam dla córki. Szybko odpowiadają na pytania, wszystko wyjaśnili bez problemów. Za te pieniądze dostajesz naprawdę dobry towar, warto. Wracam tu chętnie, zawsze mogę liczyć na porządny sklep i miłą atmosferę.