Opinie klientów DAISYKIDSTORE

Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 4 opinii

Marta J. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!

Ewa P. - 5/5 gwiazdek

Kolory, jakość materiału, wszystko zgadza się z opisem, nic mnie nie rozczarowało. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Będę tu kupować dalej, naprawdę profesjonalny sklep od początku do końca.

Paweł W. - 5/5 gwiazdek

Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Chętnie tu wrócę

Mariola K. - 5/5 gwiazdek

Dużo ciekawych rzeczy, dokładnie takie jakie szukałam dla córki. Szybko odpowiadają na pytania, wszystko wyjaśnili bez problemów. Za te pieniądze dostajesz naprawdę dobry towar, warto. Wracam tu chętnie, zawsze mogę liczyć na porządny sklep i miłą atmosferę.

Opinie sklepów/DAISYKIDSTORE

Zweryfikowane opinie zakupowe

Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Zweryfikowany sklep

Opinie o sklepie DAISYKIDSTORE

DAISYKIDSTORE to polski sklep internetowy specjalizujący się w wysokiej jakości produktach dla dzieci, oferujący szeroką gamę artykułów od zabawek kreatywnych i sensorycznych po akcesoria szkolne i odzież. Sklep prowadzi Linda...

5.0/5

Na podstawie 4 opinii

+4 nowych opinii w ostatnich 30 dniach

Opinie klientów

Marta J.

5 dni temu
5.0/5

Zamówiłam w piątek, a w poniedzialek już miałam paczkę. Wszystko było super zapakowane. Produkty są świetne. Polecam!

Ewa P.

2 tygodni temu
5.0/5

Kolory, jakość materiału, wszystko zgadza się z opisem, nic mnie nie rozczarowało. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Będę tu kupować dalej, naprawdę profesjonalny sklep od początku do końca.

Paweł W.

1 miesięcy temu
5.0/5

Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko starannie zapakowane. Chętnie tu wrócę

Mariola K.

1 miesięcy temu
5.0/5

Dużo ciekawych rzeczy, dokładnie takie jakie szukałam dla córki. Szybko odpowiadają na pytania, wszystko wyjaśnili bez problemów. Za te pieniądze dostajesz naprawdę dobry towar, warto. Wracam tu chętnie, zawsze mogę liczyć na porządny sklep i miłą atmosferę.