Opinie klientów Crunnchy

Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 11 opinii

Client:59660688 - 5/5 gwiazdek

aga200907 - 5/5 gwiazdek

Client:110926959 - 5/5 gwiazdek

coqua13 - 5/5 gwiazdek

poznawszy5503 - 5/5 gwiazdek

kinula39 - 5/5 gwiazdek

byku4ever - 5/5 gwiazdek

Marta P. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w czwartek, a w piątek już miałam paczkę. Świetna organizacja. Materiały są solidne, widać że to nie tandetę sprzedają.

Filipulek - 5/5 gwiazdek

Małgorzata W. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiały są naprawdę dobre, widać że to nie tandetka. Zamówienie złożyła

Zweryfikowane opinie zakupowe

Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Za co klienci cenią ten sklep

Na podstawie 11 opinii klientów

  • Wysoka jakość

    Produkty są w pełni zgodne z opisem i spełniają oczekiwania jakościowe.

  • Świetny kontakt

    Profesjonalna obsługa, pomocne doradztwo i sprawna komunikacja.

  • Szybka dostawa

    Klienci chwalą bardzo szybki czas realizacji zamówienia i wysyłkę.

Zweryfikowany sklep

Opinie o sklepie Crunnchy

Crunnchy.pl to polski sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży viralowych słodyczy, przekąsek i napojów z zagranicy, szczególnie popularnych w mediach społecznościowych takich jak TikTok, YouTube i Instagram. Sklep...

5.0/5

Na podstawie 11 opinii

+7 nowych opinii w ostatnich 30 dniach

Opinie klientów

Client:59660688

Allegro
1 tygodni temu
5.0/5

aga200907

Allegro
1 tygodni temu
5.0/5

Client:110926959

Allegro
1 tygodni temu
5.0/5

coqua13

Allegro
2 tygodni temu
5.0/5

poznawszy5503

Allegro
2 tygodni temu
5.0/5

kinula39

Allegro
2 tygodni temu
5.0/5

byku4ever

Allegro
4 tygodni temu
5.0/5

Marta P.

1 miesięcy temu
5.0/5

Zamówiłam w czwartek, a w piątek już miałam paczkę. Świetna organizacja. Materiały są solidne, widać że to nie tandetę sprzedają.

Filipulek

Allegro
1 miesięcy temu
5.0/5

Małgorzata W.

2 miesięcy temu
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w środę już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Materiały są naprawdę dobre, widać że to nie tandetka. Zamówienie złożyła