Edyta D. - 1/5 stars
6 marca złożyłam zamówienie i jeszcze moja przesyłka nie dotarła.Dlaczego?
Average rating: 1.0 out of 5 based on 1 reviews
Edyta D. - 1/5 stars
6 marca złożyłam zamówienie i jeszcze moja przesyłka nie dotarła.Dlaczego?
Verified purchase reviews
All store reviews shown here are collected only from customers who made a purchase in the store and cannot be modified by the store. Their authenticity is verified by edrone, provider of the edrone Reviews system.
Centrum Pakowania to polska hurtownia opakowań z siedzibą w Plewiskach koło Poznania, specjalizująca się w sprzedaży kartonowych opakowań, taśm samoprzylepnych, folii, tektury falistej i kopert. Firma obsługuje zarówno klientów...
Edyta D.
6 marca złożyłam zamówienie i jeszcze moja przesyłka nie dotarła.Dlaczego?