Helena W. - 5/5 gwiazdek
Opinie klientów CACKO
Średnia ocena: 4.1 na 5 na podstawie 14 opinii
Madzia G. - 5/5 gwiazdek
Genialna obsługa i kontakt z klientem. Szybka wysyłka. A naszyjnk to prawdziwe dzieło sztuki. Serdecznie polecam!
Monika W. - 5/5 gwiazdek
Strona jest intuicyjna, znalazłam wszystko bez problemu. Produkt wygląda identycznie jak w opisie, nic mnie nie rozczarowało. Za taką cenę nie spodziewałam się takiej jakości, jestem mile zaskoczona. Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane. Odpowiedzieli szybko na moje pytanie, wszystko wyjaśnili dokładnie.
Magdalena D. - 5/5 gwiazdek
Magda W. - 5/5 gwiazdek
To moja ulubiona bizuteria
Patrycja K. - 1/5 gwiazdek
Paczka nadal nie doszła
Magda K. - 5/5 gwiazdek
Agnieszka N. - 2/5 gwiazdek
Szybka realizacja. Produkt spełnia oczekiwania. Brak obiecanego rabatu na kolejny zakup.
MARIA C. - 5/5 gwiazdek
Materiał jest miły w dotyku, dobrze się nosi i nie pali się w praniu. Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Kolory
Justyna S. - 5/5 gwiazdek
Jestem zadowolona z całego doświadczenia. Będę tu kupować znowu. Piękny naszyjnik z pieskiem😍
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Opinie o sklepie CACKO
CACKO to polska marka specjalizująca się w ręcznie robionej biżuterii z żywicy epoksydowej, która łączy nowoczesny design z nostalgią lat 90. Każdy element jest tworzony ręcznie z największą starannością, a proces produkcji...
Opinie klientów
Helena W.
Madzia G.
Genialna obsługa i kontakt z klientem. Szybka wysyłka. A naszyjnk to prawdziwe dzieło sztuki. Serdecznie polecam!
Monika W.
Strona jest intuicyjna, znalazłam wszystko bez problemu. Produkt wygląda identycznie jak w opisie, nic mnie nie rozczarowało. Za taką cenę nie spodziewałam się takiej jakości, jestem mile zaskoczona. Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było idealnie zapakowane. Odpowiedzieli szybko na moje pytanie, wszystko wyjaśnili dokładnie.
Magdalena D.
Magda W.
To moja ulubiona bizuteria
Patrycja K.
Paczka nadal nie doszła
Magda K.
Agnieszka N.
Szybka realizacja. Produkt spełnia oczekiwania. Brak obiecanego rabatu na kolejny zakup.
MARIA C.
Materiał jest miły w dotyku, dobrze się nosi i nie pali się w praniu. Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Wszystko było starannie zapakowane. Kolory
Justyna S.
Jestem zadowolona z całego doświadczenia. Będę tu kupować znowu. Piękny naszyjnik z pieskiem😍