Opinie klientów Baydecor

Średnia ocena: 5.0 na 5 na podstawie 13 opinii

Małgorzata B. - 5/5 gwiazdek

Bardzo szybka przesyłka ! Bardzo dobry kontakt. Polecam

Monika O. - 5/5 gwiazdek

Produkt przyszedł bezpiecznie zapakowany, nic się nie uszkodzilo w drodze.Ekspresowa wysyłka.Jestem bardzo zadowolona z zakupu w Państwa sklepie i zapewne nie raz wrócę.

Shhznx P. - 5/5 gwiazdek

Halina S. - 5/5 gwiazdek

Beata B. - 5/5 gwiazdek

Kolory i wzory zgadzają się idealnie z opisem. Nic mnie nie zawiodło. Ale motylki srubeczki niestety nie pasują i nie można zakręcić, poproszw dosłać 2 Sztuki bo skrzydła nie są zamocowane

MARIA W. - 5/5 gwiazdek

Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Przyjemnie się robi zakupy w tym sklepie, na pewno wrócę.

Zygmunt K. - 5/5 gwiazdek

Cała wysyłka poszła bardzo sprawnie. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Kurier dostarczył paczkę bez problemu. Obsługa była pomocna i szybko odpowiadała. Zamówienie udało się złożyć bez problemu..

Halina M. - 5/5 gwiazdek

Edyta W. - 5/5 gwiazdek

Pierwsza zakupów u nich i już wiem, że wrócę, wszystko na najwyższym poziomie. Produkty są starannie wykonane, widać że to nie tandetna robota, warte każdego złotego. Zamówiłam w czwartek, a w sobotę już miałam paczkę. Wszystko zapakowane idealnie.kontakt z klientem perfect !!!! Pan oddzwonił z uzupełnieniem informacji na moje pytanie ,przy tym nie był zniesmaczony że zawracam głowę a wręcz przeciwnie był bardzo miły i pomocny 👍

Dorota M. - 5/5 gwiazdek

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było dobrze zapakowane. Towary są takie, jakie widziałam w sklepie. Nie ma żadnych niespodzianek, same plusy. Zdecydowanie polecam 👍

Zweryfikowane opinie zakupowe

Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.

Za co klienci cenią ten sklep

Na podstawie 13 opinii klientów

  • Wysoka jakość

    Produkty są w pełni zgodne z opisem i spełniają oczekiwania jakościowe.

  • Świetny kontakt

    Profesjonalna obsługa, pomocne doradztwo i sprawna komunikacja.

  • Szybka dostawa

    Klienci chwalą bardzo szybki czas realizacji zamówienia i wysyłkę.

Zweryfikowany sklep

Opinie o sklepie Baydecor

Baydecor to polski sklep internetowy specjalizujący się w dekoracjach weselnych, ślubnych i na różne okazje okolicznościowe. Firma oferuje szeroki asortyment produktów dekoracyjnych, w tym podtalerze dekoracyjne, świeczniki,...

ul. Kameralna 2C/8, 81-549 Gdynia, woj. pomorskie
baydecor@baydecor.pl533 959 443
5.0/5

Na podstawie 13 opinii

+5 nowych opinii w ostatnich 30 dniach

Opinie klientów

Małgorzata B.

4 dni temu
5.0/5

Bardzo szybka przesyłka ! Bardzo dobry kontakt. Polecam

Odpowiedź sklepu

Dziękuję i zapraszam ponownie! :)

Monika O.

1 tygodni temu
5.0/5

Produkt przyszedł bezpiecznie zapakowany, nic się nie uszkodzilo w drodze.Ekspresowa wysyłka.Jestem bardzo zadowolona z zakupu w Państwa sklepie i zapewne nie raz wrócę.

Odpowiedź sklepu

Dziękuję Pani Moniko! :)

Shhznx P.

1 tygodni temu
5.0/5

Halina S.

1 tygodni temu
5.0/5
Odpowiedź sklepu

Dziękuję :)

Beata B.

1 miesięcy temu
5.0/5

Kolory i wzory zgadzają się idealnie z opisem. Nic mnie nie zawiodło. Ale motylki srubeczki niestety nie pasują i nie można zakręcić, poproszw dosłać 2 Sztuki bo skrzydła nie są zamocowane

MARIA W.

1 miesięcy temu
5.0/5

Zamówienie przyszło w dwa dni, wszystko było starannie zapakowane. Przyjemnie się robi zakupy w tym sklepie, na pewno wrócę.

Odpowiedź sklepu

Zapraszam ponownie. ;)

Zygmunt K.

1 miesięcy temu
5.0/5

Cała wysyłka poszła bardzo sprawnie. To miejsce, do którego chętnie wrócę. Kurier dostarczył paczkę bez problemu. Obsługa była pomocna i szybko odpowiadała. Zamówienie udało się złożyć bez problemu..

Odpowiedź sklepu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Halina M.

1 miesięcy temu
5.0/5
Odpowiedź sklepu

Dziękujemy

Edyta W.

2 miesięcy temu
5.0/5

Pierwsza zakupów u nich i już wiem, że wrócę, wszystko na najwyższym poziomie. Produkty są starannie wykonane, widać że to nie tandetna robota, warte każdego złotego. Zamówiłam w czwartek, a w sobotę już miałam paczkę. Wszystko zapakowane idealnie.kontakt z klientem perfect !!!! Pan oddzwonił z uzupełnieniem informacji na moje pytanie ,przy tym nie był zniesmaczony że zawracam głowę a wręcz przeciwnie był bardzo miły i pomocny 👍

Dorota M.

2 miesięcy temu
5.0/5

Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek już miałam paczkę. Wszystko było dobrze zapakowane. Towary są takie, jakie widziałam w sklepie. Nie ma żadnych niespodzianek, same plusy. Zdecydowanie polecam 👍

Odpowiedź sklepu

Dziękujemy Pani Doroto! :)